2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلما بدون شک  دوستان اسم پسر با الف پیشنهاد بدید  جدید باشه  و ایرانی

اریا

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
2731

من هیچ کدومو دوست ندارم البته حلما بهتر از رضوانه هست

ولی اسم مذهبی دختر، مسیحا و  ملکا رو دوست دارم

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
بچه ها اسم دختر و پسر بگيد ب زهرا و مرتضي بياد 

ضحی، مجتبی

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
2738

رضوانه درسته که قشنگه ولی دیگه خیلییییی قدیمی شده واسه یه بچه ی دهه نودی مناسب نیست فکر بیست یا سی سالدیگه رو کنید که یه دختر جوون هستش

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2706