2410
2553

وایییی من ۱۳ هفتم هنوز نرفتم

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که اصلا سن بارداریم طبق تاریخ پریودم .با سن طبق سونوگرافی سه هفته اختلاف دارن...

منم چهار روز اختلاف دارن.دکتر گف سونو طبق تاریخ تقریبی لقاح میزنه واسه اون اختلاف دارن اما با این حساب من تو پریودی لقاح انجام شده😆😂

2720
منم چهار روز اختلاف دارن.دکتر گف سونو طبق تاریخ تقریبی لقاح میزنه واسه اون اختلاف دارن اما با این حس ...

بچه من قلب نداره..نمیدونم والا..دکترا ناامید شدن..اما گفتم میخوام دو هفته دیگه نگه دارم بعد دوباره برم سونو..

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
بچه من قلب نداره..نمیدونم والا..دکترا ناامید شدن..اما گفتم میخوام دو هفته دیگه نگه دارم بعد دوباره ب ...

منم 6هفته تموم بودم رفتم سونو شکمی گفتن فقط ساک تشکیل شده و 5هفته و دو روزی دکتر گف خودش سقط میشه.من دو هفته موندم رفتم سونو واژینال گفت قلبشم تشکیل شده ولی خب صدا قلبش نذاشت گفت نرماله فقط.

بچه من قلب نداره..نمیدونم والا..دکترا ناامید شدن..اما گفتم میخوام دو هفته دیگه نگه دارم بعد دوباره ب ...

شما لکه بینی چیزی ندارین؟؟من از همون هفته6لکه بینی دارم خیلی میترسم مشکلی پیش بیاد.

2714
منم 6هفته تموم بودم رفتم سونو شکمی گفتن فقط ساک تشکیل شده و 5هفته و دو روزی دکتر گف خودش سقط میشه.من ...

من که اولین بار رفتم سونو شکمی..گفت شش هفته و دو روزی

ده روز بعد  دوباره رفتم سونو شکمی گفت هفت هفته و چهار روز..اما بازم قلب نداشت....همون روز رفتم سونو واژینال‌..گفت شش هفته و پنج روز...اما اونم قلبشو ندید...دکترای سونو گفتن باید سقط شه

جواب سه تا سونو رو بردم پیش دکترم اونم گفت سن بارداریت تو این ده روز بالا نرفته احتمالا سقطه......اما من خدا رو شکر نه لک دارم نه خونریزی....در ضمن ساک و کیسه زرده و پل جنینی هم تشکیل شده....

الان بعد دو روز گریه فقط به خدا توکل کردم تا ببینم چی در انتطارمه

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
شما لکه بینی چیزی ندارین؟؟من از همون هفته6لکه بینی دارم خیلی میترسم مشکلی پیش بیاد.

نه خدا رو شکر هیچی