1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

۷

الهم صل علی محمد و آل محمد♥️یا امام رضا  یا امام حسین خودتون دوتاشونو با معجزه بهم دادین، خودتون دیدید که چقد گریه کردم چقد زجه زدم توی تنهایی هام اما امیدمو از دست ندادم، یا امام رضا یا امام حسین بازم قسمتون میدم به جوادت به علی اصغرت که این دوتا رو هم زیر سایتون نگهشون دارین،الانم دارم با گریه مینویسم دوتاشون نذر امام حسین و امام رضا کردم، خادم مشهد و کربلاشون میکنم 😔 فقط نگهشون دار یا امام حسین یا امام رضا،قسمتون میدم به دو دست بریده ی ابوالفضلت😔 سالم برسن به دستم چون دیدید چقد سختی کشیدم و توی تنهایی هام حبس شدم 😔
تشکیل شده بود؟؟

بله..ابتدای ۶ بود.سن سونو هم ۶ بودم

عزیزای من، من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁پیجِ شخصیِ من و هانا hanna_janbozorgi

من که اصلا سن بارداریم طبق تاریخ پریودم .با سن طبق سونوگرافی سه هفته اختلاف دارن...

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤عزیز دلم خدا نخواست که بیای پیشم....خداحافظ فرشته کوچولوی من🖤 .....💖خدا جونم حالا که لطف کردی و این یکی رو گذاشتی تو دلم..خودت نگهدارش باش...من دیگه طاقت و صبر سختی کشیدنو ندارم..منو با بچه ازمایش نکن💖
1826

وایییی من ۱۳ هفتم هنوز نرفتم

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
من که اصلا سن بارداریم طبق تاریخ پریودم .با سن طبق سونوگرافی سه هفته اختلاف دارن...

منم چهار روز اختلاف دارن.دکتر گف سونو طبق تاریخ تقریبی لقاح میزنه واسه اون اختلاف دارن اما با این حساب من تو پریودی لقاح انجام شده😆😂

٩ هفته 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر به وقت تولد يك سالگي گل دخترم👨‍👩‍👧پرنسس مامان روز ٩٨/٩/٣٠ زميني شد 😍خدايا شكرت🙏🏻شب يلداي مني دخترم😍😍😍بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇
1718