2410
2553

بچه ها هرکی تجربه ابنجوری داشته لطفا تعریف کنه... ازدواج و کار و .... ممنون

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

موقع زایمانم دستمون خالی بودهیچی نداشتیم یه دفعه 10میلیون اومدحسابم 

یک دفعه هم دلم میخواست برم مشهدناامیدبودم شبش،خوتب دیدم سه نفربهم کمک میکنن برم مشهدصبح سه نفرواسم پول اوردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه نفس عمیق برای زنده موندن وقتی دکترا خفگیمو داشتن تایید میکردن!

پیدا کردن مجدد کار خوب

جور شدن یه وام برای خرید خونه 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714

زمانی که همه دکترا گفتن حامله نمیشم ولی دقیقا یه ماه بعدش حامله شدم بدون هیچ دارویی که خدا دوتا بچه پشت سرهم بهم داد یه بار دیگه خدا واسم معجزه کن خودت میدونی چی میگم 

همین امروز که بیبی ام مثبت شد خدا معجزه کرد

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
من که همیشه تو اوج امیدواری خدا امیدمو ازم گرفته😑😂

عیییین من...بازم شکر که بدتر از این نشد ..والا ...خدانزنه تو کمرمون  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 

ی بار خواهرم مسمومیت قرص برنج دچارشد که دکترا گفتن ببرینش بهشت زهرا فایده نداره اما خدا برش گردوند

ی بارهم برادرم که خونریزی مغزی کرده بود و خون تو سرش لخته شده بود دکترا گفتن فراموشی میگیره شایدم نتونه تا سرکوچه بره خونش یادش میره و شاید تو جراحی خدایی ناکرده فوت کنه.  اما مثل یک معجزه خون تو مغزش از بین رفت. دکترا تعجب کرده بودن خدا دوباره برادرمو بهمون داد

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
2706