1428
1363
عنوان

به شوهرم زنگ زدم

1427 بازدید | 65 پست

جواب تاپیک قبلیم

بچه ها رفتم زنگ زدم بهش احوالپرسی کرذم

و اینا گفتم ناهار خوردی گفت نه راستش دلت نخواد صبح کله پاچه خوردم رفتنی

گفتم مگر من صبحونه اماده نکرده بودم. چرا گفتی اشتها نداری

گفت پنکیک با عسل خوردم بدتر ضعف کردم

دیگه رد شدم دلم خواست 

(مطمئنم چون بابامو دیده بهم گفته وگرنه محال بود بگه)

گفتم باشه نوش جونت 

اما اگر دیگه میز صبحونه دیدی برات چیدم اسممو عوض کن 

قطع کردم

بیشعور تو واتساپ برام استیکر خنده فرستاده😒

دل من دربه دره.         درمون دردش سفره.                         یه نفر نیس که یه شب مارو زیارت ببره.                السلام علی الحسین

واااا خب دلش خواسته. من بودم چون منو نبرده بود ناراحت میشدم

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

آخرش صبر نکردی

بیاد😂😂😂. مث من عجولی

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر فندقی ک تو دلم گذاشتی خودت مواظبش باش ..پسر قشنگم منتظرم سالم بیای بغل مامانی 😘😘خدایا خودت دامن همه ی  اونایی ک منتظر بچه هستن رو سبز کن الهی امین

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

آخرش صبر نکردی بیاد😂😂😂. مث من عجولی

اره داشتم میترکیدم

دل من دربه دره.         درمون دردش سفره.                         یه نفر نیس که یه شب مارو زیارت ببره.                السلام علی الحسین
1401
اگه اش میخورد من خون به پا میکردم ولی کله پاچه و حلیم علاقه ندارم 

من عاااشق کله پاچه ام اما رژییمم😤

بنده خدا کله پاچه دوست داره بذار هر روز بره بخوره تو هم رااااحت بگیر بخواب😂😂 مگفتی بدون من چجوری از گلوت رفت پایین؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
واااا خب دلش خواسته. من بودم چون منو نبرده بود ناراحت میشدم

نه من ناراحتم که کلی صبحونه براش تدارک دیدم و چند لقمه بیشتر نخورد و رفته کله پاچه خورده

1432
بیخیال.منم انقد از این اتفاقا واسم افتاده.بعدش ب خودم میگم بیخیال.دنیا دو روزه.ارزش ناراحتی واسه این ...

دیگه به نفع خودم تموم شد که روزای تعطیل هم جرات نکنه بگه صبحونه درست کن

حالا صبحانه نچین. بگیر بخواب

من تو کل زندگی مامانو بابام بابام یبار به مامانم گفت صبحا بهم صبحونه نمیدی مامانم گفت حالا من نمیتونم کله صبح واست سفره شاهی بچینم برو اداره بخور منم میخوابم😂😂😂

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
1396
وااا خب دلش خواسته رفته خورده مگه جنایت کرده گیر دادی هاااا

نه نوشجونش

اما اگر میز صبحونه ای که با سلیقه و زحمت براش چیده بودم و میدیدی این حرف و نمی زدی

نه من ناراحتم که کلی صبحونه براش تدارک دیدم و چند لقمه بیشتر نخورد و رفته کله پاچه خورده

دلش خواسته ناراحتی نداره که. میل نداشته به صبحانه عادی

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
حالا صبحانه نچین. بگیر بخواب من تو کل زندگی مامانو بابام بابام یبار به مامانم گفت صبحا بهم صبحونه ن ...

منم صبحونه اماده نمیکنم

شوهرم میره محل کارش میخوره

خواستم سلیقه امو نشون بدم مثلا امروز

1331