2726
عنوان

کسی هست تهران باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 103 بازدید | 25 پست
چه خوب ایول دارید شما من خیلی تنبل شدم از خودم بدم میاد البته پولم دخیله اخه هرجا بخای بری پول باید ...

عزیزم من هم تنبلی زیاد کردم و عمرم رو الکی هدر دادم ولی الان تصمیم گرفتم جبران کنم. درسته هر کلاسی هزینه داره من از چیزهای غیر ضروری مثل آرایشگاه و لباس و ... میزنم تا برای کلاس هزینه کنم

ممنون شماهم میتونی یاد بگیری من کلاس نرفتم همه رو از نت یاد گرفتم الان هر هنری رو بخای تو نت کامل تو ...

اخه من قبلا چند ماه خیاطی رفتم فهمیدم علاقه ندارم ول کردم سر همین قضیه الان که اسم هنر و کلاس میارم شوهرم انقد انرژی منفی میده که اره نمیتونی و فلان.منم نمیدونم چه هنری یاد بگیرم که هم به کار خودم بیاد هم بشه منبع درامد.هزینشم زیاد نباشه

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من هم تنبلی زیاد کردم و عمرم رو الکی هدر دادم ولی الان تصمیم گرفتم جبران کنم. درسته هر کلاسی ه ...

کاش منم یه وقتی به خودم بیام که خیلی دیر نشده باشه.

اخه من قبلا چند ماه خیاطی رفتم فهمیدم علاقه ندارم ول کردم سر همین قضیه الان که اسم هنر و کلاس میارم ...

علاقه خیلی مهمه؛ من خودمم اصلا به خیاطی علاقه ندارم بخاطر همینم اصلا نرفتم دنبالش؛ بشین ببین از چی خوشت میاد کدوم هنری میکشه تو رو به سمتش؛ الان سراغ هر هنری بری بالاخره هزینه داره دیگه بعضیا کمتر بعضیا بیشتر

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
2728
علاقه خیلی مهمه؛ من خودمم اصلا به خیاطی علاقه ندارم بخاطر همینم اصلا نرفتم دنبالش؛ بشین ببین از چی خ ...

از دبروز تریکو بافی ذهنمو درگیر کرده هیچ زمینه ای هم ازش ندارم نمیدونم چیکار کنم

برای هیچ کاری هیچ وقت دیر نیست . تو یوتیوپ کلی فیلم آموزشی هست در هر زمینه که بخوای

اره باید تنبلیو بذارم کنار خودمو از این روزمرگی نجات بدم

از دبروز تریکو بافی ذهنمو درگیر کرده هیچ زمینه ای هم ازش ندارم نمیدونم چیکار کنم

تریکو بافی کاری نداره که البته اگه قلاب بافی بلد باشی تو گوگل سرچ کن حتما فیلم آموزش پیدا میکنی

تریکو بافی کاری نداره که البته اگه قلاب بافی بلد باشی تو گوگل سرچ کن حتما فیلم آموزش پیدا میکنی

همون قلاب بافی رو بلد نیستم اخه

یه چیزایی دیدم ازش؛ ولی کامل نمیدونم چی به چیه خوب اگه واقعا علاقه داری حتما برو دنبالش و شروع کن قدم اولو برداری بقیه چیزا حل میشه فکر نکنم اونقدریم وسایل بخاد

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
یه چیزایی دیدم ازش؛ ولی کامل نمیدونم چی به چیه خوب اگه واقعا علاقه داری حتما برو دنبالش و شروع کن قد ...

نخ تریکوش گرونه.والا نمیدونم اول قلاب بافی یاد بگیرم بعد برم تریکو