2410
2553
عنوان

کسی هست تهران باشه

103 بازدید | 25 پست

کسی هست تهران باشه متاهل و بدون فرزند و بخواد یه هنری یاد بگیره؟ اخه میخام یکی باشه به هم انگیزه بدیم از این یکنواختی و روزمرگی در بیاریم خسته شدم از بطالت دنبال ادم پایه ام

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب برو یه جا ثبت نام کن همونجا با یکی دوست میشی

اخه به نظرم یه پیش زمینه دوستی داشته باشی بهتره

2714

عزیزم اگه دنبال پایه باشی هیچوقت نمی تونی هیچ کاری رو شروع کنی. اولش همه پایه ان ولی بعد هی بهونه میارن و تو رو هم بی انگیزه میکنن. من این رو به تجربه بهش رسیدم که هر موقع خواستم کاری رو با دوستی شروع کنم فقط وقتم تلف شده . من تو تهران تنهام و یه بچه هم دارم ولی برنامه ریزی کردم و پسرم رو نیمه وقت مهد نوشتم و الان یه روز در میان کلاس زبان و ورزش میرم. اولش اصلا انرژی و روحیه نداشتم ولی هر چی جلوتر میرم انگیزه ام بیشتر میشه. برای خودت هدفهای کوچیک مشخص کن و براش برنامه ریزی کن و به برنامه پایبند باش انگیزه و حس و حال خودش میاد

مثلا چه هنری عزیزم؟ من نقاشی موزائیک با نقطه کوبی رو حرفه ای بلدم ؛ الانم میخام تابلوی نما روستا رو ...

من هیچ هنری ندارم😐مثلا گفتم تریکو بافی باشه که یه منبع درامدم باشه.هنری که شما بلدی براتون منبع درامده؟

عزیزم اگه دنبال پایه باشی هیچوقت نمی تونی هیچ کاری رو شروع کنی. اولش همه پایه ان ولی بعد هی بهونه می ...

چه خوب ایول دارید شما من خیلی تنبل شدم از خودم بدم میاد البته پولم دخیله اخه هرجا بخای بری پول باید باشه

من هیچ هنری ندارم😐مثلا گفتم تریکو بافی باشه که یه منبع درامدم باشه.هنری که شما بلدی براتون منبع درا ...

فعلا نه؛ البته یه مدت آموزش میدادم نقاشی موزائیک رو؛ ولی تو فکرش هستم؛ اگه بازار برا فروششون پیدا کنم و مطمئن شم فروش میره حتما درامدم درمیارم ازشون

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
فعلا نه؛ البته یه مدت آموزش میدادم نقاشی موزائیک رو؛ ولی تو فکرش هستم؛ اگه بازار برا فروششون پیدا کن ...

چه عالی که یه هنری دارید

چه عالی که یه هنری دارید

ممنون شماهم میتونی یاد بگیری من کلاس نرفتم همه رو از نت یاد گرفتم الان هر هنری رو بخای تو نت کامل توضیح داده چندبار که انجام بدی حرفه ای میشی

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
2706