1421
1389
عنوان

کسی هست تهران باشه

103 بازدید | 25 پست

کسی هست تهران باشه متاهل و بدون فرزند و بخواد یه هنری یاد بگیره؟ اخه میخام یکی باشه به هم انگیزه بدیم از این یکنواختی و روزمرگی در بیاریم خسته شدم از بطالت دنبال ادم پایه ام

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

خب برو یه جا ثبت نام کن همونجا با یکی دوست میشی

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
1390
خب برو یه جا ثبت نام کن همونجا با یکی دوست میشی

اخه به نظرم یه پیش زمینه دوستی داشته باشی بهتره

عزیزم اگه دنبال پایه باشی هیچوقت نمی تونی هیچ کاری رو شروع کنی. اولش همه پایه ان ولی بعد هی بهونه میارن و تو رو هم بی انگیزه میکنن. من این رو به تجربه بهش رسیدم که هر موقع خواستم کاری رو با دوستی شروع کنم فقط وقتم تلف شده . من تو تهران تنهام و یه بچه هم دارم ولی برنامه ریزی کردم و پسرم رو نیمه وقت مهد نوشتم و الان یه روز در میان کلاس زبان و ورزش میرم. اولش اصلا انرژی و روحیه نداشتم ولی هر چی جلوتر میرم انگیزه ام بیشتر میشه. برای خودت هدفهای کوچیک مشخص کن و براش برنامه ریزی کن و به برنامه پایبند باش انگیزه و حس و حال خودش میاد

1394
مثلا چه هنری عزیزم؟ من نقاشی موزائیک با نقطه کوبی رو حرفه ای بلدم ؛ الانم میخام تابلوی نما روستا رو ...

من هیچ هنری ندارم😐مثلا گفتم تریکو بافی باشه که یه منبع درامدم باشه.هنری که شما بلدی براتون منبع درامده؟

عزیزم اگه دنبال پایه باشی هیچوقت نمی تونی هیچ کاری رو شروع کنی. اولش همه پایه ان ولی بعد هی بهونه می ...

چه خوب ایول دارید شما من خیلی تنبل شدم از خودم بدم میاد البته پولم دخیله اخه هرجا بخای بری پول باید باشه

من هیچ هنری ندارم😐مثلا گفتم تریکو بافی باشه که یه منبع درامدم باشه.هنری که شما بلدی براتون منبع درا ...

فعلا نه؛ البته یه مدت آموزش میدادم نقاشی موزائیک رو؛ ولی تو فکرش هستم؛ اگه بازار برا فروششون پیدا کنم و مطمئن شم فروش میره حتما درامدم درمیارم ازشون

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
فعلا نه؛ البته یه مدت آموزش میدادم نقاشی موزائیک رو؛ ولی تو فکرش هستم؛ اگه بازار برا فروششون پیدا کن ...

چه عالی که یه هنری دارید

چه عالی که یه هنری دارید

ممنون شماهم میتونی یاد بگیری من کلاس نرفتم همه رو از نت یاد گرفتم الان هر هنری رو بخای تو نت کامل توضیح داده چندبار که انجام بدی حرفه ای میشی

1387
چه خوب ایول دارید شما من خیلی تنبل شدم از خودم بدم میاد البته پولم دخیله اخه هرجا بخای بری پول باید ...

عزیزم من هم تنبلی زیاد کردم و عمرم رو الکی هدر دادم ولی الان تصمیم گرفتم جبران کنم. درسته هر کلاسی هزینه داره من از چیزهای غیر ضروری مثل آرایشگاه و لباس و ... میزنم تا برای کلاس هزینه کنم

ممنون شماهم میتونی یاد بگیری من کلاس نرفتم همه رو از نت یاد گرفتم الان هر هنری رو بخای تو نت کامل تو ...

اخه من قبلا چند ماه خیاطی رفتم فهمیدم علاقه ندارم ول کردم سر همین قضیه الان که اسم هنر و کلاس میارم شوهرم انقد انرژی منفی میده که اره نمیتونی و فلان.منم نمیدونم چه هنری یاد بگیرم که هم به کار خودم بیاد هم بشه منبع درامد.هزینشم زیاد نباشه

عزیزم من هم تنبلی زیاد کردم و عمرم رو الکی هدر دادم ولی الان تصمیم گرفتم جبران کنم. درسته هر کلاسی ه ...

کاش منم یه وقتی به خودم بیام که خیلی دیر نشده باشه.

اخه من قبلا چند ماه خیاطی رفتم فهمیدم علاقه ندارم ول کردم سر همین قضیه الان که اسم هنر و کلاس میارم ...

علاقه خیلی مهمه؛ من خودمم اصلا به خیاطی علاقه ندارم بخاطر همینم اصلا نرفتم دنبالش؛ بشین ببین از چی خوشت میاد کدوم هنری میکشه تو رو به سمتش؛ الان سراغ هر هنری بری بالاخره هزینه داره دیگه بعضیا کمتر بعضیا بیشتر

1391