2726
عنوان

اخلاق بد شوهرم...

296 بازدید | 6 پست

بچه ها شوهرم کلا بد دهن سمت خودشون هی قربون صدقه م میره و اینا میاد سمت من فقط پاچه اینو اونو میگیره همیشه خدا تو جمع هامون ابرو منو میبره بخدا سمت خودشون چون حرف های بی ادب مهم نیست براشون من خجالت نمیکشم اما سمت من. سرمو خیلی پایین میندازه از بین چند تا دختر عمو و عمه فقط شوهر من ابرو میبره 😑😑😑مثلا این نمیزاره من شب جایی بمونم حتی خونه مادرم دختر عمم اومده بود خونه مادرم گفت به شوهرم بزار فلانی بمونه برگشت میگ من مثل شوهر تو نیستم بزارم زنم هرجا بره 😣😣😣اخه چرا اینقدر پروعه چرا من خونه هر کدوم از فامیلاش میرم همه میگن چه باادب چه خانم ولی این ابرو منو میبره 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

تو هم ابروشو ببر تا بفهمه چه حسی بهت دست میده

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوادتم حتما زیاد رومیدن😕

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
تو هم ابروشو ببر تا بفهمه چه حسی بهت دست میده

شخصیت من اونجوری نیست اصلا نمیتونم آنقدر وقیح باشم 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
شخصیت من اونجوری نیست اصلا نمیتونم آنقدر وقیح باشم 

اگه با حرف زدن درست نمیشه مجبوری تلاش کنی ابروشو ببری چون تا نفهمه تو چه حسی داری نمیتونه کارشو تکرار نکنه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕