1428
1389
عنوان

شوهرم ازصبح خوابه

1677 بازدید | 37 پست

چکارکنم قراربودازصبح بریم جایی کارداشتم ،بعدازظهرم بایدبرم دکتر  ،بیدارنمیشه ،چون دیشب ساعت 11رسیدیم خونه ،منم خسته خوابیدم اونم هرشب رابطه میخوادمنم خسته بودم ،هروقت که رابطه انجام نشه لج میکنه ،خب چکارکنم ،ازصبح ساعت 7بیدار میشم نمیشه بخوابم  ،درک نداره ،الانم حوصله سررفته ،قرارداریم خونه مامانم ،اونجابرم تمرین رانندگی ،ولی چکارکنم به حرفم گوش نمیده

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390
1394
1387

چرا این مردا درک ندارن اخه .من از صبح تا شب بچه داری میکنم بدون هیچ کمکی بعد اقا نصفه شب دلش میخواد دقیقا مثل شوهرتو قهر و لج میکنه 😐

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست.هرکی نوشته واسه حاجتم صلوات بفرستین من میفرستم ان شالله کسی هم پیدا بشه واسه درست شدن اوضاع زندگیم صلوات بفرسته❤💙
چکارکنم،الان برم میگه چون حتمامیخوای بری فلان جا ،میای 

بگودیشب خستم بودنازوکرشمه بیاحل میشه 

یه وقتایی هست مچ خودت رودرحال انجام دادن کاری میگیری که  بقیه روقبلابابتش قضاوت کرده بودی خیلی هولناکه رو به روشدن باخودت

الان برو کنارش نازونوازشش کن ببوستش یکم لوس بازی وشیطنت کن ازدلش دربیار خودش میادطرفت  .توبرو کنارش چون ازقبل برنامه داشتید برای امروز نمیتونه بگه چون فلان جا میخوایی بریم اومدی اگر همچین حرفی زد بگو چ ربطی داره دیشب خسته بودم و تومنو درک نکردی الان اومدم پیشت نمیخوام وقتی خسته ام رابطه ای داشته باشم ک نتونم همسرمو راضی نگه دارم .بعدشم برای رفتنمون ب بیرون ک ازقبل برنامه داشتیم پس همچین فکری نکن من بخاطر خودمون اومدم 

خنده مابینی و ازگریه مابی خبری . حالم ازدرون ابریست وازبیرون آفتابی . خنده تلخ من ازگریه غم انگیزتر است. کارم ازگریه گذشته بدان میخندم .
1339