2726
عنوان

چشم چرانی شوهر

4779 بازدید | 61 پست

سلام دوستان

من مشکلی دارم  تو زندگیم شوهرم خیییییییییییییییییلی چشم چرانه خسته شدم از دستش

هر جا میریم زن خوشگل باشه انقدر نگاه میکنه و تعریف میکنه پدر صاحب خودشو در میاره از منم نظر میپرسه

تو اینترنت عکس و فیلم زنهارو نگاه میکنه هر روز

😭😭😭😭😭😭😭

هر چی میگم من ناراحت میشم میگه الکی حساسی همه مردها همینن مهم اینه بهت خیانت نمیکنم

همش کارش شده تعریف و تمجید از زیبایی زنها

اصلا نمیگه من ناراحت میشم

حیف باردارم وگرنه جدا میشدم ازش خیلی چشم ناپاکه

دارم ازش متنفر میشم

دیگ ازش بدم میاد

هنوز یکسال نشده ازدواج کردیم

حیف باردارم

چکار کنم بنظرتون خصوصا وقتی میره تو تل و عکس و فیلم میبینه😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شمام یکی دوبار از مردای جذاب و خوش هیکل تعریف کن ببین چه حالی میشه؟ اگه بیخیاله که کلا مدلشه و حساس نشو،اگه لجش دراومد که خب حرفی برا گفتن داری

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

ببین من اگر جای شما بودم مقابله ب مثل میکردم هرکاری میکرد منم میکردم میگفتم همه زنها همینن مگ بهت خیانت میکنم ؟! 

خیلی کوتاه میایم ما زنها در برخی شرایط ...

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
هنوز ی سال نشده ازدواج کردی بارداری؟چرا این ظلمو درحق خودت و بچت کردی

من محجبه ام قیافمم خوبه به خودمم میرسم

اونم چون محجبه بودم منو گرفت میگه زن باید حجابش کامل باشه

ولی خودش رعایت نمیکنه😔

نگران نباشین گربه دستش به موش نمیرسه ...نمیدونم هدفش از ازدواج با شما چی بوده اگر اینقدر تنوع طلبه یا باید از اول میگفت یا بازم باید میگفت چطور ادمی هستش یا اینکه اینقد دوستون میداشت که اینکارو ترک میکرد

توام ب مردای خشگل نگا کن نظر بده چیزی گف بگو وا عزیزم مهم اینه بتو خیانت نمیکنم فقط نگاهه😒😒

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
2706