2726
عنوان

به شوهرم گلایه خانوادش رو بکنم؟

248 بازدید | 37 پست

خانواده شوهرم برای من هیچ کاری نکردن حتی گل و شیرینی خواستگاری شوهرم خرید دیگه تا اخرش برید حالا اینا مهم نیست روز عروسیمم مثل مهموم اومدن ساعت ۸ شب البته بخشی از هزینه های مراسم دادن خلاصه من کلا باهاشون مشکل ندارم ولی بعضی کاراشون کفرم در میاره تا ریز جهازم مارکش و قیمت پرسیدن  الانم که باردارم هر بار میرم خونشون بحث سیسمونی  میندازن شوهر من دو تا خاله به شدت اذیت کن بجنس داره که چشم دیدن منو ندارن ما رسم حنا بندون نداریم شب عروسیم به مادر شوهرم گفتن اگر ترانه اینا نمیگیرن ما بگیریم براشون خیلییییس بهم بد خورد ! 

یکی نیست بگه شما مراسمای  خودتونک به جا نیاوردید😒

نه گله كني درست ميشه؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه . چ فایده ای داره اخه ؟ عصاب همسرتم بهم میریزی . سعی کن خودت حل کن مشکلاتت باشی .

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

خانواده شوهر منم همین طور تازه پدرشوهرم بیست میلیون پول تو حساب شوهرم داشت که برای عروسی خرج شد بعد شوهرم کل کادوهای عروسی و داد باباس 

من از هیچ کس توقعی ندارم چون از خانواده خودم ضربه ای خوردم که تا ابد داغ دلم تازه اس

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

اگه دوماد میتونه هزینه کنه، دلیلی نداره گل و شیرینی و خونوادش بخرن عزیزم

در باقی موارد هم بیخیالی طی کن،حق با شماست

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
اخه بر میخوره بهم هیچی نگم یعنی؟

نه نگو.مهم هم نباشه واست.اگه هم خواستی چیزی بگی دوستانه مطرح کن.توهین نکن و با دعوا هم نگو.اون که گناهی نداره

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

نه گله نکن

ولی ازاین به بعد هرسوالی پرسیدن خودت رو‌بزن به نشنیدن

مثلا پرسیدن چند خریدی بگو یادم نیست 

گفتن سیسمونی سرت رو بند که به چیزی برو دشویی‌هواست رو‌پرت کن جواب نده اخرم هرکاری دوست داشتی بکن 

کم محلی کن زیادی رو‌دادی

هیچوقت نگو شما گلایه کنی ایراد بگیری به همسرتم همین اجازه رو میدی که دو روز دیگه با بهانه یا بی بهانه از خانواده یا اقوامِ شما ایراد بگیره

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
در این حد که بدونه چخبره بگو چون یه سری چیزا برای شما توقعه ولی همسرت توقع نداره از خانوادش متوجهم ن ...

نه بابا من توقع ندارم 

کفرم در میاد چرا پیگیر چیزایین که ما باید بخریم

به شوهرم گلایه کنم که چرا همش حرف سیسمونی میزنن خاله های شوهرم کجای داستانن

نه 

خودت باید جواب خاله تاشو بدی 

مثلا بگی علی دوست نداره زیادسیسمونی بخرم 

یا چیزی که دهنشونو ببند

2706