1428
1389
عنوان

به شوهرم گلایه خانوادش رو بکنم؟

234 بازدید | 37 پست

خانواده شوهرم برای من هیچ کاری نکردن حتی گل و شیرینی خواستگاری شوهرم خرید دیگه تا اخرش برید حالا اینا مهم نیست روز عروسیمم مثل مهموم اومدن ساعت ۸ شب البته بخشی از هزینه های مراسم دادن خلاصه من کلا باهاشون مشکل ندارم ولی بعضی کاراشون کفرم در میاره تا ریز جهازم مارکش و قیمت پرسیدن  الانم که باردارم هر بار میرم خونشون بحث سیسمونی  میندازن شوهر من دو تا خاله به شدت اذیت کن بجنس داره که چشم دیدن منو ندارن ما رسم حنا بندون نداریم شب عروسیم به مادر شوهرم گفتن اگر ترانه اینا نمیگیرن ما بگیریم براشون خیلییییس بهم بد خورد ! 

یکی نیست بگه شما مراسمای  خودتونک به جا نیاوردید😒

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نه . چ فایده ای داره اخه ؟ عصاب همسرتم بهم میریزی . سعی کن خودت حل کن مشکلاتت باشی .

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤
1436

خانواده شوهر منم همین طور تازه پدرشوهرم بیست میلیون پول تو حساب شوهرم داشت که برای عروسی خرج شد بعد شوهرم کل کادوهای عروسی و داد باباس 

من از هیچ کس توقعی ندارم چون از خانواده خودم ضربه ای خوردم که تا ابد داغ دلم تازه اس

وقتی خانوادت که فک میکنی بزرگترین پشتیبان زندگیتن بدترین ضربه زندگیتو بهت میزنن طوری که روزای اولین روزای زندگی مشترکت زهرت میشه وقتی بابت کارای خانوادت که تو هیچ نقشی توش نداشتی از شوهرت که فک میکردی همه عشقته تیکه میشنوی دلت میخاد هزار میلیارد تیکه بشی اندازه غبارای هوا که کلا محو شی از زمین ... خیلی آرزو کردم نباشم و بمیرم اما  برآورده نشد نه تولدم اختیاری بود نه مرگم اختیاریه پس مجبورم بسوزم و بسازم ... سختیهایی که کشیدم توی بغضایی که وقت و بی وقت سراغم میاد خلاصه نمیشه ... من از دورنم خرد و شکسته ام و این فضای مجازی و شماها دوستای نادیده ای هستید که خواه ناخواه کنارتون آرامش بیشتری دارم نسبت به خانواده پدریم ... تنها چیزی که تو این زندگی پوچ دارم مدرکی هست که با هزار سختی گرفتم یه مدتیه امید به زندگیم برگشته با خودم میگم اگه آزمون استخدامی قبول شم اگه معلم شم خیلی چیزا عوض میشه حالا که امضامو تا ته خوندی یه بار از ته دلت دعا کن  و بگو خدایا نگاهی هم به حال این بنده ات کن ممنون⚘

اگه دوماد میتونه هزینه کنه، دلیلی نداره گل و شیرینی و خونوادش بخرن عزیزم

در باقی موارد هم بیخیالی طی کن،حق با شماست

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗
نه  کاه کهنه به باد نده کار خودتو کن  چیکار به خاله های شوهرت داری

به شوهرم گلایه کنم که چرا همش حرف سیسمونی میزنن خاله های شوهرم کجای داستانن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444

نه گله نکن

ولی ازاین به بعد هرسوالی پرسیدن خودت رو‌بزن به نشنیدن

مثلا پرسیدن چند خریدی بگو یادم نیست 

گفتن سیسمونی سرت رو بند که به چیزی برو دشویی‌هواست رو‌پرت کن جواب نده اخرم هرکاری دوست داشتی بکن 

کم محلی کن زیادی رو‌دادی

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیچوقت نگو شما گلایه کنی ایراد بگیری به همسرتم همین اجازه رو میدی که دو روز دیگه با بهانه یا بی بهانه از خانواده یا اقوامِ شما ایراد بگیره

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
در این حد که بدونه چخبره بگو چون یه سری چیزا برای شما توقعه ولی همسرت توقع نداره از خانوادش متوجهم ن ...

نه بابا من توقع ندارم 

کفرم در میاد چرا پیگیر چیزایین که ما باید بخریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به شوهرم گلایه کنم که چرا همش حرف سیسمونی میزنن خاله های شوهرم کجای داستانن

نه 

خودت باید جواب خاله تاشو بدی 

مثلا بگی علی دوست نداره زیادسیسمونی بخرم 

یا چیزی که دهنشونو ببند

1427
نه گله نکن ولی ازاین به بعد هرسوالی پرسیدن خودت رو‌بزن به نشنیدن مثلا پرسیدن چند خریدی بگو یادم نی ...

خب از شوهرم میپرسن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اخ اخ اخ نگو نگو نگو که خاله های شوهر منم چشم دیدن زندگیمو ندارن از همون روزای اول تموم تلاششونو کردن برا صدمه زدن من خانواده شوهرمم فقط به سودو منفعت خودشون کار کردن به نظر من زندگیتو بساز خانوادتو تشکیل بده فاصله بگیر محل نده تنها راهش همینه و همین 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخ اخ اخ نگو نگو نگو که خاله های شوهر منم چشم دیدن زندگیمو ندارن از همون روزای اول تموم تلاششونو کرد ...

دقیقاااا عین خواهر شوهر حسود می مونن

من موندم به خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا من توقع ندارم  کفرم در میاد چرا پیگیر چیزایین که ما باید بخریم

ار اول‌باید هرچی میپرسیدن جواب سر بالا میدادی 

مثلا من خودم وقتی کسی ازم‌میپرسید چند خریدی میگفتم یادم نیست والا چند تا وسیله باهم خریدم قیمت نکردم که دونه دونه 

اینجوری دیگع کسی نپرسید 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1437