2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم حتما تلاشمو میکنم  خیلی درد دارم کلا قسمت پایینم انگار کوفته شده  باید بلند ش ...

آفرین عزیزم 👏👏👏 ماساژ پرینه رو هم میتونی از الان شروع کنی زایمانت رو خیلی آسون میکنه

ورزش کگل انجام بده روی توپ ورزش کن همه اینا باعث میشه لگن آمادگی لازم رو به دست بیاره 

هر چقدر آماده تر باشی زایمانت سه سوته تموم میشه بچه ت میپره توی بغلت باهاش عشق میکنی

من بخاطر جفت سرراهی استراحت مطلقی شدم منتظرم یه روزی به سن بارداری تو برسم جفتم از جلوی دهانه رحم بره کنار بتونم ورزش کنم تا طبیعی و فیزیولوژیک زایمان کنم 

شرایط الانت آرزوی یکی مثل منه

پس خوشحال باش گلی دیگه آخراشی من مطمئنم زایمان خوبی خواهی داشت 😍

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2456
آفرین عزیزم 👏👏👏 ماساژ پرینه رو هم میتونی از الان شروع کنی زایمانت رو خیلی آسون میکنه ورزش کگل ان ...

مرسی عزیییزم ممنونم‌ از این همه انرژی مثبتت ان شالله زایمان راحتی داشته باشی و زودی بارداریت راحت بگذره نینیتو تپل بغل کنی ❤️😍😍

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
مرسی عزیییزم ممنونم‌ از این همه انرژی مثبتت ان شالله زایمان راحتی داشته باشی و زودی بارداریت راحت بگ ...

فدای محبتت عزیزم همچنین😍🥰😍

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
یاد قیرمیزی بادیمجان افتادم  اولین بار تو بچگیم از زن عموم شنیدم که  گوجه رو بادمجان خطاب ...

عزیزم بعضی از ترکا گوجه بعضی ها هم بادمجان یا بقولی قیرمیزی بادمجان میگن ...به بادمجون شما هم قره بادمجان میگن .

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
2714