1619
1632
عنوان

اخرین چیزی ک خوردی چی بود😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 223 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

چند دقیقه پیش یکی گفت گ و ه بخور من نخوردما ولی گفتم شمابخور بزرگتری ماعادت به این چیزاخوردن ندارم

پست سرداری فقط برازنده تو بود،بقیه لایق این پست ومقام نیستند،سردار دلها ،سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی💔
1522
سیب

کیبورد دانلودکن نصب کن روگوشیت دیگه غلط نمینویسه منم همینکاروکردم

💔واسه بارپنجم باردارشدم دعاکنید سالم بمونه مثل چهارتای قبلی سقط نشه آخرین فرصتمه بعدش بایدبرم آی وی اف برام دعاکنیدقلبش همیشه بتپه😘چون یکی ازنینیام قلبش تشکیل شدوبعدازکارافتاد
1614
ژله  دلم اب میخواد حال ندارم پاشم بیارم بخورم باید صبر کنم همسرم از سر کار بیاد بهم اب بده 😐

کی میاد؟ میگن کار رو بسپر به آدم تنبل من همیشه یه لیوان بزرگ یا یه بطری آب کنارم دارم واسه این جور وقت ها😂

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
چند دقیقه پیش یکی گفت گ و ه بخور من نخوردما ولی گفتم شمابخور بزرگتری ماعادت به این چیزاخوردن ندارم

کی گفت؟؟😐😐😐

یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                                ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
1523

یک عدد پفیلا افتاده بود زمین گذاشتم دهنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه باردار باشم‌😓😐   تیکر تولد سه سالگیه دوقلوهامه🎂     🎉🎉🎊🎈🎈   😁                                  خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔

بلا به دول

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️