1464
1411
عنوان

اخرین چیزی ک خوردی چی بود😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 223 پست

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

بستنی

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خداجونم من یه بنده حقیرم من حتی لیاقت مادر شدنم ندارم جنینم منو سه ماهگی تنهام گذاشت😭😭😭خدایا خیلی دلم گرفته فقط خودت از حال دلم خبر داری خدا جونم خودت هوای دلمو داشته باش خدایا تنهام نزار خدا خودت دوباره بهم یه نی نی بده خدایا هنوز صدای قلب جنینم تو گوشم چقد خوشحال بودم ولی حیف که خوشحالی زیاد طول نکشید خداجونم خودت بهم بازم یه نی نی بده خدایا دلم شکسته خودت هوامو داشته باش و دلم و خوشحال کن😢😢😢❤❤❤❤❤❤❤الانم که بارداری شیمیایی خدایا تا کی باید صبر کنم لطفا برام دعا کنین عزیزانم
سیب

کیبورد دانلودکن نصب کن روگوشیت دیگه غلط نمینویسه منم همینکاروکردم

علت سقط مکررم پیداشد😢 بایدآی وی اف انجام بدم لطفابرام دعاکنیدپولش زودجوربشه دارم دیوونه میشم 
1432
ژله  دلم اب میخواد حال ندارم پاشم بیارم بخورم باید صبر کنم همسرم از سر کار بیاد بهم اب بده 😐

کی میاد؟ میگن کار رو بسپر به آدم تنبل من همیشه یه لیوان بزرگ یا یه بطری آب کنارم دارم واسه این جور وقت ها😂

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
چند دقیقه پیش یکی گفت گ و ه بخور من نخوردما ولی گفتم شمابخور بزرگتری ماعادت به این چیزاخوردن ندارم

کی گفت؟؟😐😐😐

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1474

یک عدد پفیلا افتاده بود زمین گذاشتم دهنم 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه باردار باشم‌😓😐   تیکر تولد سه سالگیه دوقلوهامه🎂     🎉🎉🎊🎈🎈   😁                                  خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔
چند دقیقه پیش یکی گفت گ و ه بخور من نخوردما ولی گفتم شمابخور بزرگتری ماعادت به این چیزاخوردن ندارم

بلا به دول

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
1450