1464
1411
عنوان

اخرین چیزی ک خوردی چی بود😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 223 پست
یکی از درس های یکی از کتابهای فارسی مون بود یادم نیست چه مقطعی بود چطور بهش توجه نکردی     ...

من بیسوادم😳😫

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

روم نمیشه بگم😀😰

بگو گلم اینجا همه ازخودن...

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
نه اخرای ماه هشتم خیلی سنگین شدم 😔 اصلا نمیتونم پاشم یه دشولی به زور میرم کمی هم افسردگی بارداری و ...

آخی الهی دیگه شکم این موقع اذیت میکنه خوب

درد هم داری

حق میدم بهت

ولی پاشو ورزش کن گلم هم روحیه و انگیزه میگیری هم ان شاالله زایمان راحتی داری❤️

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1517
آخی الهی دیگه شکم این موقع اذیت میکنه خوب درد هم داری حق میدم بهت ولی پاشو ورزش کن گلم هم رو ...

مرسی عزیزم حتما تلاشمو میکنم 

خیلی درد دارم کلا قسمت پایینم انگار کوفته شده 

باید بلند شم یه کم روحیم تغییر کنه 🙏❤️

اگه عنکبوتی که تو اتاقت کشتی  همه ی عمرش فکر میکرد که تو رفیق و هم اتاقش بودی اونوقت چی ؟
دور از جون    

من هر وقت میبینمت یه سوال تکراری تو سرم میاد امکان نداره ببینمت سواله پیش نیاد

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
1432
مرسی عزیزم حتما تلاشمو میکنم  خیلی درد دارم کلا قسمت پایینم انگار کوفته شده  باید بلند ش ...

آفرین عزیزم 👏👏👏 ماساژ پرینه رو هم میتونی از الان شروع کنی زایمانت رو خیلی آسون میکنه

ورزش کگل انجام بده روی توپ ورزش کن همه اینا باعث میشه لگن آمادگی لازم رو به دست بیاره 

هر چقدر آماده تر باشی زایمانت سه سوته تموم میشه بچه ت میپره توی بغلت باهاش عشق میکنی

من بخاطر جفت سرراهی استراحت مطلقی شدم منتظرم یه روزی به سن بارداری تو برسم جفتم از جلوی دهانه رحم بره کنار بتونم ورزش کنم تا طبیعی و فیزیولوژیک زایمان کنم 

شرایط الانت آرزوی یکی مثل منه

پس خوشحال باش گلی دیگه آخراشی من مطمئنم زایمان خوبی خواهی داشت 😍

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
آفرین عزیزم 👏👏👏 ماساژ پرینه رو هم میتونی از الان شروع کنی زایمانت رو خیلی آسون میکنه ورزش کگل ان ...

مرسی عزیییزم ممنونم‌ از این همه انرژی مثبتت ان شالله زایمان راحتی داشته باشی و زودی بارداریت راحت بگذره نینیتو تپل بغل کنی ❤️😍😍

اگه عنکبوتی که تو اتاقت کشتی  همه ی عمرش فکر میکرد که تو رفیق و هم اتاقش بودی اونوقت چی ؟
1476
مرسی عزیییزم ممنونم‌ از این همه انرژی مثبتت ان شالله زایمان راحتی داشته باشی و زودی بارداریت راحت بگ ...

فدای محبتت عزیزم همچنین😍🥰😍

پفک

😢😢😢😢😢

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکشتت انقدر خندیم شوهرم بیدارشد😐😐😐😐😐😐😐😐😐خوب نخند دهنتو ببند دهنتو ببببببند  تیکر عید یا خداااااااااااااااا😱😱😱😱😱وزنشروع ۷۸💙💙💙وزن الان ۷۱٫۴۰۰ 👈 ۷۰٫۳۰۰ 👈 69/300👈۶۸/۶۰۰چاقی خرِ گاو منِ سوارش میشم منو میبره 😇😇
یاد قیرمیزی بادیمجان افتادم  اولین بار تو بچگیم از زن عموم شنیدم که  گوجه رو بادمجان خطاب ...

عزیزم بعضی از ترکا گوجه بعضی ها هم بادمجان یا بقولی قیرمیزی بادمجان میگن ...به بادمجون شما هم قره بادمجان میگن .

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
1508