2726
عنوان

محمد محسن عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 14245 بازدید | 112 پست
نسترن جون بمیرم واسه دلت...با تک تک سلولهام درکت میکنم...محمد حسینت الان با تمام فرشته هاست..مهراد منم دقیقا همسن گلت بود که فرشته خدا شد....عزیزم میتونی روی دوستس ما حساب کنی ...اینجا خیلی دوستای پاک هست که همدردمون هستن و خیلی ها هم که سراپا گوشن واسه دلتنگیهامون...
من از وقتی که اینجا دوستای خوبی پیدا کردم خیلی بهترم.......به تاپیکمون بیا خوشحال میشیم بتونیم باری از غمت رو از رو دوشت برداریم
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

از همه شما متشکرم

هفته ای پنج شش بار سر مزارش میرم ..دلم برای بغل کردن و بوس کردنش تنگ شده

دلم برای مامان مامان گفتناش تنگ شده هر موقع خودش رو لوس میکرد " آمایی "صدا میزد منو

دلم نمیخواست ناراحتتون کنم

حسرت تمام آرزوهایی که برای محمد محسنم داشتم به دلم موند

بزرگ کردنش مدرسه رفتنش ....بازی کردنش
شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2728
وای خدا بهت صبر
خدا به داد دل داغ دیدت برسه
ایشالا تا سال دیکه دامنت سبز بشه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
عزیزم بی شک خدا مهربانترینه و فرشته معصوم تو رو بیشتر از تو دوست داشته....... جاش تو بهشت برینه و برای مامان خوبش دعا میکنه و دوست داره تو هم به خواست خدا تن بدی و راضی باشی به رضای دوست......عزیززززززم یه مادر میتونه حال و روز چنین مادری رو بفهمه....
سلام دوست خوبم با تمام وجودم به شما تسلیت میگم و از خداوند برای شما طلب صبر دارم من هم یک دختر نازی داشتم که فرشته آسمونها شد من هم همیشه ارزوی یک بار دیگر بغل کردنش را دارم اما صد افسوس
اما خدا بزرگ است خیلی بزرگ و مهربان
به امید روزهای خوب
عزیزم خدا بهت صبر بده
راضی باش به رضاش گلم
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

واااای خدا جون خیلی سخته!! خدا نصیب هیچ مادری نکنه!

فقط میتونم بگم.......خدایا به حق محسن 6 ماهه فاطمه زهرا به این مادر داغدیده صبر بده...........
افتاده ام میان دو خط ، ماندنم درد دارد و رفتنم توان میخواهد،توان درد ندارم......
خدا بهت صبر بده دوست عزیز بهت پیشنهاد میکنم تایپیک از دست دادن فرزند سری بزنی اونجا هم مادرانی هستند که فرزند عزیزشون رو از دست دادن حتما اونها چون مثل تو عزیزشون رو ازدست دادن میتونند ارومت کنند
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
2706