1472
1411
عنوان

Mvm 110 یا 206

225 بازدید | 44 پست

لطفا کسانی که اطلاع دارند منو راهنمایی کنن ام وی ام ۱۱۰ مدل ۹۰ کارکرد ۹۰۰۰۰ خوبه یا ۲۰۶ مدل ۸۳ کارکرد ۱۷۰۰۰۰ 

میخوام یه ماشین عمری باشه و زیاد خرج نداشته باشه

بودجه ام هم محدوده

البته که 206

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

منکه جز ۲۰۶به هیچ ماشینی علاقه ندارم حتی شاسی و فراری دیوته ۲۰۶هستم حالم یه جوری میشه یعنی میبینمش تازه فروختمش داغدارم

خدا جونم آخه چی میشه یه دخمل کوچولو سالم بزاری تودل من😢😔
1334

ام وی ام شبیه جاروبرقی من دوست ندارم خودشم برا کسایی که دست فرمان خوبی ندارن  چون کوچک تصادفش کمه همه جام راحت پارک میشه

بهتره۲۰۶بخری

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1474

عزیزم ۲۰۶ اونم مدل ۸۳ با این قطعات گرون همش تعمیرگاهی شک نکننننن ... 

من پارسال پراید ۸۹ گرفتم ماشین سرحال تصادف کردم ولی خوب تیکه تیکه خرج داره تاز این سرحال بود ماهی ۲۰۰ کم کم دارم خرجش میکنمممم کارکرده ب درد نمیخوره به خودت میای میبینی همش تعمیرگاهی  میگی کاش صبر میکیردی حداقل صفر برمیداشتی  من ک پشیمونم تاز ماشین من مثلن خوب بود

حداقل ۵ ۶سال

هرچی خریدی قبل روندن بده همه چیش مکانیک صافکار نگاه کنه حتی شده موتورش صفرکن بعد یه عمری برون

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
اصلا ریسک نکن!!کسی باید بگیره ک همش خرجش کنه!ولی  mvmبگیری خییییلی بهتره!

من۲۰۶خریدم یبارم یخرجی نزاشتم مدلشم۸۲هست

1331