2703
2553
عنوان

شما بودین شکایت میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 50 پست

اگه ازتون حق بیمه گرفتن چون 15 تومن میگیرن برای بیمه حوادث حتما اقدام کنید

چندین سال دیگرمن بوسه میزنم به دست های چروک شده ات آخ تو نمیدانی عزیزه جانم!چندین سال دیگراینجامیان سینه‌ام تو زیباترین پیرمرد ِدنیایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره حتما شکایت میکردم.چیزی که زیاده مربی و باشگاه

تقریبا ۸ سال پیشش کار کردم ولی اصلا  طرف من نیس چون باشگاه از دوسشه میخاد دوسش ازش ناراحت نشه و رئیس باشگاهم گفته من باشگاهو واس مرگ و میر بیمه کردم ن واس پا 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
2720

خودمم شکایت نمیکردم و چیزی نمیگفتم شوهرم و پدرم  پدرشو درمیاوردن

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

شکایت نه اصلا

ولی میرفتم دنبال کارای بیمه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
با این بی ادبی که کرده قطعا!!!!

حتی اگ مدت طولانی پیشش کار کرده باشی؟ از یه طرف عذاب وجدان دارم ولی از یه طرفم خیلی غرورم شکست اینجوری حرف زد

2714
تقریبا ۸ سال پیشش کار کردم ولی اصلا  طرف من نیس چون باشگاه از دوسشه میخاد دوسش ازش ناراحت ...

رییس بیجا کرده. موقعی که پول میگرفتن نگفتن هروقت دور از جون مردی بیا پول بگیر

برو شکایت کن

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
تقریبا ۸ سال پیشش کار کردم ولی اصلا  طرف من نیس چون باشگاه از دوسشه میخاد دوسش ازش ناراحت ...

من جای تو بودم کاری میکردم تا بفهمن با کی طرف هستند.تا قرون آخر میگرفتم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
رییس بیجا کرده. موقعی که پول میگرفتن نگفتن هروقت دور از جون مردی بیا پول بگیر برو شکایت کن

گفته این چه شاگردیه ک داری  چقد خانواده پول پولی داره ک میخان شکایت کنن 

من جای تو بودم کاری میکردم تا بفهمن با کی طرف هستند.تا قرون آخر میگرفتم

خجالت میکشم  ازشون ولی همه میگن حق با منه 

حتی اگ مدت طولانی پیشش کار کرده باشی؟ از یه طرف عذاب وجدان دارم ولی از یه طرفم خیلی غرورم شکست ...

از شخص مربی که شکایت نمیکنی از باسگاه شکایت میکنی. یا اول برو باهاشون حرف بزن رگو من پول بیمه و هزینه درمان رو میخوام اگر نداد بگو پس من از طریق قانونی اقدام میکنم روز خوش

بعدم باهاش بخاطر رفتارش سرسنگین میشم و بهش میگم اگه میدونستم بهر قیمتی وجدان کاری رو زیر پا میزاری هیچوقت انقدر پیشت نمیموندم

مربیت دوست تو نیست. دوسته جیب پر پولته

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2706