2726
عنوان

شما بودین شکایت میکردین؟

267 بازدید | 50 پست

بچه ها پام تو باشگاه اسیب دیده الان مربیم ازم ناراحته دیروز زنگ زده کلی دری وری بارم کرده با اینکه قصد نداشتم شکایت کنم فقط گفتم میخام از بیمه استفاده کنم بهم گف دنبال پولی و کلی حرف زد شما بودین شکایت میکردین و از بیمه استفاده میکردین یا ن؟ 

من شاید ۵ ماه نتونم برم سرکار و باشگاه و دانشگاه پامم اوضاع مناسبی نداره 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

اره حتما شکایت میکردم.چیزی که زیاده مربی و باشگاه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مربیت مسئوله . بایدبیمه مسئولیت داشته باشه . نه من بودم پیگیری میکردم . برای استفاده از بیمه مسئولیت حتما باید گزارش حادثه داشته باشی و شکایت کنی

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

حق داری از بیمه استفاده کنی چون پولش رو وقت ثبت نام میگیرن‌...حتی اگر دنبال پولش هم باشی کار بدی نکردی اولا که مدتی از کار میفتی و خرج داری دوما اگر قراره استفاده نشه چرا پس هزینه کنی.حتما پیگیر باش

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

حتما این کارو بکن

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2706