2703
2553

نظرتون راجع به دانشجوهای خودشیرینی که با خودشیرینی نمره میخرن چیه ؟ 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون دانشجو هیچی ولی استادش خیلی آشغاله که با ۲ تا دلبری یا خودشیرینی نمره میده

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2720

خیلی بدبخت و حقیرن😑😑😑

اه باز یاد همکلاسیم افتادم اعصابم بهم ریخت😑

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
2714

یه استاد خراب داشتیم که من درسشو گذاشتم ترم نه برداشتم بعد ترم ۸ یه بار تو بخش بهم گفت ببخشید شما ورودی چندین که تاحالا با من کلاس ندارین ؟؟

گفتم من درس پیشنیاز و افتادم ترم اخر یعنی ۹ باشما کلاس دارم !!!

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

استادای ما که اینجوری نبودن حقمونو میخوردن به زور باید میرفتی میگرفتی.... خیلی دانشکده متوهمی داشتیم اوووووف🤕 توهم قطب ریاضی کشورو داشتن ولی در اصل هیچ 💩ای نبودن 

فقط دهن ما رو سرویس کردن😏

اون دانشجو هیچی ولی استادش خیلی آشغاله که با ۲ تا دلبری یا خودشیرینی نمره میده

ببین طرف (استاده ) چقدر عقده داره که کسی که اینکارو میکنه میشه خوب و خفن و بقیه بی ادب اون دنیا ازش نمیگذرم ببین طرف فوق تخصص نفرولوژیه ولی تا حالا به من یک کلمه یاد نداده بعد ملاک نمرشم اینه 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
استادای ما که اینجوری نبودن حقمونو میخوردن به زور باید میرفتی میگرفتی.... خیلی دانشکده متوهمی داشتیم ...

حق چیتونو میگرفتن یعنی درس میخوندید نمره نمیدادن ؟ 

2706