2733
2734
عنوان

خانمایی ک بارداری شیر ب شیر داشتن

560 بازدید | 63 پست

علائمتون چی بود؟؟؟من چندروزیه ک بچم بالا میاره پریودمم عقب افتاده احساس میکنم باردارم اما ی روز قبل از پری ازمایشم منفی بود.البتهبچه اولمم قبل پری از دادم منفی بود و بعدا مثبت شد

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
من بارداری شیرب شیرداشتم.ولی خواسته بودوهواسم بودب محض اینکه پریودیم عقب افتادمتوجه شدم وبچموازشیرگر ...

منم خواسته س.برا همین فک میکنم باردارم. علایمت چی بود

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بارداری شیرب شیرداشتم.ولی خواسته بودوهواسم بودب محض اینکه پریودیم عقب افتادمتوجه شدم وبچموازشیرگر ...

چرا از شیر گرفتیش پس...سخت نبود از شیرگرفتنش

2731

صبر کن هفت روز که عقب انداختی... بی بی چک بزن... بعدش آزمایش خون.... دو تا بچه زیر دوسال داشتن خیلی سخته... فکرشو کن اون یکی رو خواب میکنی با صدای گریه نوزاد کوچیکتر دوباره بیدار میشه و باهم دیگه گریه میکنن

صبر کن هفت روز که عقب انداختی... بی بی چت بزن... بعدش آزمایش خون.... دو تا بچه زیر دوسال داشتن خیلی ...

اره میدونم😂اره میزارم چندروز دگ اول بیبی میزنم بعد از البته اگ پری نشدممم

مگه چه ربطی به بالا اوردن بچه داره؟؟؟؟ یعنی شیر بد میشه اگه باردار بشی ؟

اره...ولی خب ممکنه از چیز دگ هم باشه.ولی من فولیکولام ۱۷و۱۵بودم خب اگ باردار نبودم باید پری میشدم دگگگگگ.الان ۳۳پری هست

2738
منم خواسته س.برا همین فک میکنم باردارم. علایمت چی بود

هیچ علائمی نداشتم چون ماه اول بوددیگه.بعدک دیدم عقب افتاد بی بی زدم ی هاله کمرنگ انداخت.بعدرفتم آزمایش خون دادم مثبت بود.بعدم اقدام کردم ازشیرگرفتم بچمو.

هیچ علائمی نداشتم چون ماه اول بوددیگه.بعدک دیدم عقب افتاد بی بی زدم ی هاله کمرنگ انداخت.بعدرفتم آزما ...

اها خوبه ...سخت نیست؟؟؟

اره...ولی خب ممکنه از چیز دگ هم باشه.ولی من فولیکولام ۱۷و۱۵بودم خب اگ باردار نبودم باید پری میشدم دگ ...

اخه یکی از دوستای ما بچه شیر خوار داشت دوباره حامله شده بود نفهمیده بوده فکر میکرده بخاطر شیردهی پری نمیشه تا ۸ ماهگی بچشو شیر داد! 😲

ایشالا که خیره برا شما

اگه پری ۳۰ روزه داشتی فردا دیگه خوبه برو دوباره آز بده خیالت راحت بشه

2706