2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اولای ترم بیشتر گیر میدن دو سه هفته گذشت بهتر میشه اون دانشگاه به خصوص رو نمیدوم ولی همه جا اینطوری ...

مرسی عزیزم💜😘بخاطر این پرسیدم که ببینم از کجا باید مانتوی مناسب بخرم چون شنیدم جلوباز نمیزارن 

الان که چی؟😕😕😕من دهه هشتادی نیسم بر فرض که باشم ینی چی این طرز حرف زدن!! بی فرهنگ

بابا بافرهنگ . بی جنبه . یکم ظرفیتتو بالا ببر اگه بت گیر دادن اونا من نیستم میگیرن میبرنت حراست .. 

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

[QUOTE=105027100]همینکه دغدغم حرف مادربزرگ شوهرم نیس کافیه😂[/QUOTE

اسکلی دیگه وگرنه حرف مادر بزرگ شوهرت برات مهم نیس حرف حراست عمرا برات مهم باشه . خوبه فرهنگم اموختم. دردای مردمو بکن تو چششون اداتم بشه احسنت که اینقد درگیر منی حداقل تاپیکو تا ته میخوندی

[QUOTE=105027100]همینکه دغدغم حرف مادربزرگ شوهرم نیس کافیه😂[/QUOTE اسکلی دیگه وگرنه حرف مادر بزرگ ...

ببین من میتونم مث خودت حرف بزنم !حداقل یکم شبیه امضاتو اعتقاداتت باش که بیشتر از این از چشم بقیه نندازی اونارو بااین طرز حرف زدنت!

ببین من میتونم مث خودت حرف بزنم !حداقل یکم شبیه امضاتو اعتقاداتت باش که بیشتر از این از چشم بقیه نند ...

باشه عزیزم من سعی میکنم شبیه امضام بشم توهم سعی کن شبیه حرفات بشی. یه شوخی من اینقد برات مهم بود بعد از من انتظار داری حرف ناحق مادر بزرگ شوهرم برام مهم نباشه. دلمو که شکوندی. ولی ناراحت نیستم چون یاد گرفتم تا قبل اینکه ظرفیت طرفمو ندونم باهاش هم کلام نشم . بابات حرفمم که گفتم اسکلی معذرت میخام . دوس نداشتم کسی درد دل منو بکوبه توسرم نه حداقل تویی که اصلا نمیشناسمت.

ببین من میتونم مث خودت حرف بزنم !حداقل یکم شبیه امضاتو اعتقاداتت باش که بیشتر از این از چشم بقیه نند ...

اگه امام حسین با حرف من از چشمت افتاد . دیگه حرفی ندارم من . احتمالا اماده بوده برا افتادن این تلنگر بوده.  موفق باشی.

2706