2726

تا حالا نپرسیدم مهم اینه هر چی خواستی بخره شوهرم همش میگه تو نبودن پولو نمیفهمی فقط میگی بخر اینم یه جور سیاسته

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حالا نپرسیدم مهم اینه هر چی خواستی بخره شوهرم همش میگه تو نبودن پولو نمیفهمی فقط میگی بخر اینم یه ...

میگم شاید نداشته باشه بره قرض کنه واسه همین میخوام بدونم تا خرج کنم

2728

شاید از روی غرورشه. همسر من نمیگه و بیشتر خودش موظف میدونه ک بهم نه نگه. احساس میکنه اگه من بدونم پولش مثلا کمه و ب فلان چی نمیرسه شرمنده میشه. و خجالت میکشه. بذار هرجور ک راحته باشه. یه بار من‌ پاپی شدم ک ازش پول قرض بگیرم و هی بهانه میاورد.‌ اخرش فهمیدم  پول تو کارتش نیس. انقدر ناراحت سد و گفت همین میخواستی؟ اذیتش نکن. هدجقدر نیاز  اشتی ازش بخواه و خرج کن. بده؟ دغدغه رسوندن پول نداری و پای خودشه؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

شوهر منم نمیگه

منم اوایل خیلی اذیت میشدم هرچیم میگفتم فقط میگفت تو فقط قناعت کن خخخخ

بیخیال بابا حالا بدونیم چی میشه

ولی شوهر من پول داشته باشه کلی خرج میکنه و میفهمم اوضاع خوبه خخ

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...
میگم شاید نداشته باشه بره قرض کنه واسه همین میخوام بدونم تا خرج کنم

منم این‌مشکل تو رو دارم. تو در حد نیازت خرج کن.‌بقیه ش جمع میشه دیگه. واسه بعضی مسایلم ک خرجش بالاس و نمیدونی دارید یا نه، ازش نظر بخواه.‌اگه نداشته باشه الکی ب عنوان نظر مخالفت میکنه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
تو هر چی که واسه خونه یا خودت لازم داری ازش بخاه تا واست بگیره 

هر چی لازم باشه میخره ولی من میخوام بدونم ک پس انداز داره یا همشو خرج میکنه ک اونم نمیگه حرصم میده

2706