1421
1389

نه

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390

من اصلا نمیخوام بدونم

چون اونطوری هی میگه ندارم و ... 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
شوهرم شغلش ازاده.مشخص نیس.ینی درآمدش ثابت نیس خودش هر روز میاد میگه چقدر فروش داشته 😁 بدون اینکه م ...

من دوسال عروسی کردم ولی نمیگه خوش ب حالت ک شوهرت میگه همشو

1376
1396

تا حالا نپرسیدم مهم اینه هر چی خواستی بخره شوهرم همش میگه تو نبودن پولو نمیفهمی فقط میگی بخر اینم یه جور سیاسته

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
تا حالا نپرسیدم مهم اینه هر چی خواستی بخره شوهرم همش میگه تو نبودن پولو نمیفهمی فقط میگی بخر اینم یه ...

میگم شاید نداشته باشه بره قرض کنه واسه همین میخوام بدونم تا خرج کنم

شاید از روی غرورشه. همسر من نمیگه و بیشتر خودش موظف میدونه ک بهم نه نگه. احساس میکنه اگه من بدونم پولش مثلا کمه و ب فلان چی نمیرسه شرمنده میشه. و خجالت میکشه. بذار هرجور ک راحته باشه. یه بار من‌ پاپی شدم ک ازش پول قرض بگیرم و هی بهانه میاورد.‌ اخرش فهمیدم  پول تو کارتش نیس. انقدر ناراحت سد و گفت همین میخواستی؟ اذیتش نکن. هدجقدر نیاز  اشتی ازش بخواه و خرج کن. بده؟ دغدغه رسوندن پول نداری و پای خودشه؟

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن ب یه هدفه 😊💪💪
1391