2410
2553
عنوان

قلبم میلرزه چرا😢

242 بازدید | 19 پست

قلبم نخ درد داره نه چیزی 

ولی ضربانش محکمه.دوثانیه اروم میزنه چندثانیه محکم میکوبه

بخدا دارم نگاه میکنم قشنگ از رو لباس معلومه تپشش

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من هر وقت صبونه پنیر شور بخورم میبینی تا یکی دو ساعت این مدلیم برا من از معدمه 

مطمئنم معدم نبود

نمیدونم چجور بگم بخوای قلبتو نشون بدی کجا رو نشون میدی دقیقا بالا سمت چپ.میپرید بالا پایین

مطمئنم معدم نبود نمیدونم چجور بگم بخوای قلبتو نشون بدی کجا رو نشون میدی دقیقا بالا سمت چپ.میپرید با ...

احتمالا غلظت خونت زیاد شده ، نگران نباش و فقط چند لیوان آب بخور .اگه چربی داری یا داروی خاصی استفاده می کنی به دکترت بگو ، شاید از عوارض دارو باشه که ریتمش بهم ریخته و تو ترسیدی

2714
مطمئنم معدم نبود نمیدونم چجور بگم بخوای قلبتو نشون بدی کجا رو نشون میدی دقیقا بالا سمت چپ.میپرید با ...

آره منم دقیقا اینجوری میشم تازه باید تند تند و عمیق نفس بکشم اار نفس کم میارم  تپش قلبم از رو لباسم معلوم میشه دکتر میگفت تاثیر معدمه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
احتمالا غلظت خونت زیاد شده ، نگران نباش و فقط چند لیوان آب بخور .اگه چربی داری یا داروی خاصی استفاده ...

ممنون از کمکتون

آره منم دقیقا اینجوری میشم تازه باید تند تند و عمیق نفس بکشم اار نفس کم میارم  تپش قلبم از رو ل ...

خداکنه واسه منم معدم باشه

مرسی❤

نترس منم اینطورم واسه پمپاژ کردن خونه عزیزم خون به قلب می رسه و از قلب پخش می شه به جاهای دیگه بدن

عشقم 💜
2706