2737
2739
عنوان

طلا،،،،، لطفا ی لحظه بیایین

166 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من مقدار طلا دارم میخوام برای خریده خونه ک ان شاالله ی چند ماه دیگست بفروشم 

امروز دیدم طلا ی چند تومنی امده پایین حالا به نظرتون الان بفروشم یا صبر کنم ممکنه بره بالا؟؟

تعداد رای : 19
نظرسنجی
الان بفروش
4
21%
صبر کن میره بالا
15
78%
تیکر تولد یک سالگی پسرم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقعا امده پایین؟؟ پس چرا ماهرچی میگردیم پیدا نمیکنیم

ما برج ۲خونه مون رو فروختیم بالاترین قیمت الان زیر قیمت خریدیم تازه ۱۰ روزه خریدیم فکر کن ۶۷۰۰ فروختیم تو یه منطقه یه کوچولو از اون پایین تر ۳۵۰۰ خریدیم

2738
ما برج ۲خونه مون رو فروختیم بالاترین قیمت الان زیر قیمت خریدیم تازه ۱۰ روزه خریدیم فکر کن ۶۷۰۰ فروخت ...

مبارک باشه عزیزم انشاالله ک همینطور باشه 

ببخشید شما کدوم استان هستین؟؟

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
مبارک باشه عزیزم انشاالله ک همینطور باشه  ببخشید شما کدوم استان هستین؟؟

تهرانم ممنون انشالله به زودی یه خونه خوب مناسب پیدا کنید البته واحد تو بجنورد یکم سخت گیر میاد چون بزرگن گرون درمیان اتفاقا دیشب ما مهمون داشتیم از بجنورد اومد تو کوچه ما از یه خوته خوشش اومد امروز میخواد بخره مبگه تو بجنورد واحد ها بزرگن گرون در میاد

تهرانم ممنون انشالله به زودی یه خونه خوب مناسب پیدا کنید البته واحد تو بجنورد یکم سخت گیر میاد چون ب ...

ممنونم عزیزم ان شاالله

بله خیلی متراژ بالاست ولی ما خدا بخواد اگه بتونیم میخواییم ویلایی بخریم خودم ده ساله آپارتمان میشینم واقعا سخته دیگه افسرده شدم بخاطر دخترمم که شده میخوام ویلایی باشه

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙