2726
عنوان

سینه هام خیلی درد میکنه

128 بازدید | 10 پست

سلام دوستان سه روزه که دخترمو از شیر گرفتم.خداروشکر تا امروز خوب بود و خیلی اذیتم نکرد ولی مشکل الان سینه هامه هر دوتاش مثل سنگ سفت شده.دستامو نمیتونم ببرم بالا از درد.دوشبه تا صبح نخوابیدم از درد.دیروز رفتم دکتر گفت روزی یکبار برو حموم با اب گرم ماساژ بده و شیرتو بدوش انجام دادم ولی دوساعت بعد همون اش و همون کاسه تمام رگ هاش زده بیرون.چکار کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش سر یه هفته خوب میشی.دگ باید بسازی...شبا چجور میخوابه بچت اذیتت نمیکنه؟

در حد ده دقیقه نق مبکنه و بعد سرشو میذارم زیر پتو و براش قصه میگم یا میزنم به کمرش.کمرشو مبخارونم میخابه تا صبح.خداروشکر اذیت نکرد.رو سینه هامم دو تا چسب سیاه به شکل ضربدر زدم هر وقت میگه ممه نشونش میدم میترسه میگه اوف شده

2728
در حد ده دقیقه نق مبکنه و بعد سرشو میذارم زیر پتو و براش قصه میگم یا میزنم به کمرش.کمرشو مبخارونم می ...

قبلا خیلی وابسته بود؟منم میخواستم امتحان کنم الکی چسب زدم اما کندش😂میگه بده.البته هنوز کوچولوئه ..

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
ای جانم جاش تو بهشته.برم داروخونه میده؟

اره نسخه نمیخادولی عجیب تشنه میشی.سه روزه خشک میشه نترس عوارضش فقط خشکی دهن هست و تشنگی

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
قبلا خیلی وابسته بود؟منم میخواستم امتحان کنم الکی چسب زدم اما کندش😂میگه بده.البته هنوز کوچولوئه ..

خیلی وهبسته بود خودمم استرس داشتم ولی خوب بود راحت شدم دیگه.ببرش جای شلوغ که بازی کنه.شبها ببرش پارک یا شهربازی تا خسته بسه.خوراکی هایی که دوست داره بده بهش بخوره.

خیلی وهبسته بود خودمم استرس داشتم ولی خوب بود راحت شدم دیگه.ببرش جای شلوغ که بازی کنه.شبها ببرش پارک ...

فعلا ک هنوز میزارم شیر بخوره اما کلا استرسشو دارم.سخته برام احساس میکنم‌..

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.