1472
1459

چالش قبلی اینجوری بود که به کسی که بیشترین لایک رو گرفته و کسی که بیشترین تگ رو کرده جایزه دادیم هدیه رو هم خودشون از بین لواشک ها و میوه خشک ها انتخاب کردن و رسید به دستشون 😋😋

این دفعه موضوع چالش چی باشه؟؟

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469

بهترین سکانس زندگیت 

ببینیم کی بیشتر لایک میخوره

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

هرکی یه جمله بنویسه از هرکی قشنگتر بود و بیشتر لایک خورد 

روباه از شتر پرسيد عمق این رودخانه چقدر است؟ شتر جواب داد تا زانو ...روباه داخل آب پرید و غرق شد ...همیشه تجربه دیگران مناسب ما نیست  

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من البالو خشکه میخام..مسابقه ام شرکت نمیکنم هیچ وقت هیجا برنده نشدم😐بده همینجوری مرامی

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
1473
به عنوان هدیه ی قبولی ب ما کنکوری ها جایزه بده😍😍

کنکوری اینجا خیییییییییلی زیاده 😁😁

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469

امروزه؟ میشه ساعتش رو بگی یعنی ساعت چند میخوای تاپیک بزنی که من از نیم ساعت قبلش انلاین بشم😊😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
بهترین سکانس زندگیت  ببینیم کی بیشتر لایک میخوره

موضوعش خیلی کلیه من حس میکنم عکس ظرفدار بیشتری داره

موضوعش خیلی کلیه من حس میکنم عکس ظرفدار بیشتری داره

درسته ولی برای تنوع جمله باشه بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1447

عکس نی نی هاشونو بذارن

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫
هرکی یه جمله بنویسه از هرکی قشنگتر بود و بیشتر لایک خورد 

موضوع دیگه لی هم به ذهنت رسید بگو گلم

من نه لواشک میخام نه البالو خشکه...بچه میخوام فقط

منم دوست دارم حامله بشم بچمو بزارن رو شکمن وقتی دنیا اومد،باهاش حرف بزنم

ذوق اومدنشو بکنم،اگه کسی اذیتم کرد باهاش دردودل کنم

اگه تنها بودم بهش بگم امیدم فقط تویی مامان

دعا کنید حسرتش به دلم نمونه

بچه ها دعام کنید

میدونم تاپیک پربازدید میشه

شاید خدا دعاهای شما رو در حقم اجابت کرد

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین
1474
من البالو خشکه میخام..مسابقه ام شرکت نمیکنم هیچ وقت هیجا برنده نشدم😐بده همینجوری مرامی

اینجوری که دیگه چالش نیست😁😁

موضوع دیگه لی هم به ذهنت رسید بگو گلم

بهترین چیزی که تو خونه دوستش داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نه لواشک میخام نه البالو خشکه...بچه میخوام فقط منم دوست دارم حامله بشم بچمو بزارن رو شکمن وقتی د ...

همه اینایی ک شما خواستین منم میخوام من براتون دعا کردم شما هم دعا کنید😭😔

میشه برام یه صلوات بفرسی😍🙏🏻
1457