2726

من مامانم درست میکنه. بلد نیستم ولی چیزی که دیدم رو بهت میگم😁

گوجه ها رو که آب میگیره میذاره رو گاز روی حرارت خیلی کم. مثل رب ولی خیلی رقیق تر از رب برمیداره. بهشم شکر و فلفل قرمز و یکم نمک و پودرسیر فراوااان اضافه میکنه

من مامانم درست میکنه. بلد نیستم ولی چیزی که دیدم رو بهت میگم😁 گوجه ها رو که آب میگیره میذاره رو گا ...

سرکه چی نمیخواد؟؟خوشمزه میشه سس هایی که مامانت درست میکنع؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگه یه کمی نشاسته قاطی کنی بعد بذاری چند جوش بزنه مثل سس های بازاری صاف ویکدست میشه مامان منم درست ...

نشاسته درشتش رو داریم میشه؟؟سرکه چه جوری باشه سرکه سفید یا قرمز؟

نشاسته درشتش رو داریم میشه؟؟سرکه چه جوری باشه سرکه سفید یا قرمز؟

اره یه کمی با یه کمی از اب گوجه ای که داری حلش کن بریز تو بقیه سسها

ما سرکه سیب ریختیم سرکه قرمز و سفید هم میشه فقط کم‌کم بریز که مزه اش طبق ذایقه ات بشه

راستی کمی هم سیر رنده شده هم ریختیم

اول  رب گوجه فرنگیو توابسرد حل میکنی توش مقداری سرکه  کمی شکر و نمک و فلفل قرمز تندیش به سلیقه خودته و نوک قاشق دارچین و یه قاشق چایخوری نشاسته رو داخل ابسرد حل میکنی یادت باشه نشاسته رو حتما جداگانه باابسرد حل کنی وگرنه خوب حل نمیشه  همه رو رو اجاق  میزاری بجوشه مدام هم میزنی تا ته نگیره وقتی خیلی غلیظ نشدو از رقیق بودن درومد مثل ماست شل شد خاموشش میکنی میزان نمک سرکه شکر و ادویه دست خودته وقتی کاملا سرد شد داخل ظرف سس میریزی خیلی راحته  مثل سسهای بیرون میشه  اون‌نشاسته خیلی به بافت سس کمک میکنه

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن