1421
1411
عنوان

خواهر بدجنس

170 بازدید | 11 پست

من یه خواهر دارم که همیشه سعی کردم باش خوب باشم و احترامشو نگه دارم ولی دیروز سر یه مساله ای فهمیدم بدجنسه و دو رو باهاش قطع ارتباط کردم و نمبخام دیگه ببینمش هیچوقت...خیلی دورو و بدجنسه.

مجرده ؟

من یه خواهر بزرگتر دارم که تا مجرد بودم اذیتم میکرد الان که ازدواج کردم رفتم خیلی بهتر شده ولی من سعی میکنم کم برم خونه بابام

وقتی خانوادت که فک میکنی بزرگترین پشتیبان زندگیتن بدترین ضربه زندگیتو بهت میزنن طوری که روزای اولین روزای زندگی مشترکت زهرت میشه وقتی بابت کارای خانوادت که تو هیچ نقشی توش نداشتی از شوهرت که فک میکردی همه عشقته تیکه میشنوی دلت میخاد هزار میلیارد تیکه بشی اندازه غبارای هوا که کلا محو شی از زمین ... خیلی آرزو کردم نباشم و بمیرم اما  برآورده نشد نه تولدم اختیاری بود نه مرگم اختیاریه پس مجبورم بسوزم و بسازم ... سختیهایی که کشیدم توی بغضایی که وقت و بی وقت سراغم میاد خلاصه نمیشه ... من از دورنم خرد و شکسته ام و این فضای مجازی و شماها دوستای نادیده ای هستید که خواه ناخواه کنارتون آرامش بیشتری دارم نسبت به خانواده پدریم ... تنها چیزی که تو این زندگی پوچ دارم مدرکی هست که با هزار سختی گرفتم یه مدتیه امید به زندگیم برگشته با خودم میگم اگه آزمون استخدامی قبول شم اگه معلم شم خیلی چیزا عوض میشه حالا که امضامو تا ته خوندی یه بار از ته دلت دعا کن  و بگو خدایا نگاهی هم به حال این بنده ات کن ممنون⚘

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

خواهره منم توی اینستا داشت زیراب منو میزد نمیدونست پیجشو منم دارم رفتم دایرکت دیدم کلی ازم بد گفته الان باهاش حرف نمیزنم

برایتان ارامشی از جنس خدا ارزو میکنم...
نه شوهرکرده

پس کار خوبی میکنی من خونه بابامم میرم جز به ضرورت باهاشون حرف نمیزنم

وقتی خانوادت که فک میکنی بزرگترین پشتیبان زندگیتن بدترین ضربه زندگیتو بهت میزنن طوری که روزای اولین روزای زندگی مشترکت زهرت میشه وقتی بابت کارای خانوادت که تو هیچ نقشی توش نداشتی از شوهرت که فک میکردی همه عشقته تیکه میشنوی دلت میخاد هزار میلیارد تیکه بشی اندازه غبارای هوا که کلا محو شی از زمین ... خیلی آرزو کردم نباشم و بمیرم اما  برآورده نشد نه تولدم اختیاری بود نه مرگم اختیاریه پس مجبورم بسوزم و بسازم ... سختیهایی که کشیدم توی بغضایی که وقت و بی وقت سراغم میاد خلاصه نمیشه ... من از دورنم خرد و شکسته ام و این فضای مجازی و شماها دوستای نادیده ای هستید که خواه ناخواه کنارتون آرامش بیشتری دارم نسبت به خانواده پدریم ... تنها چیزی که تو این زندگی پوچ دارم مدرکی هست که با هزار سختی گرفتم یه مدتیه امید به زندگیم برگشته با خودم میگم اگه آزمون استخدامی قبول شم اگه معلم شم خیلی چیزا عوض میشه حالا که امضامو تا ته خوندی یه بار از ته دلت دعا کن  و بگو خدایا نگاهی هم به حال این بنده ات کن ممنون⚘
1394
پس کار خوبی میکنی من خونه بابامم میرم جز به ضرورت باهاشون حرف نمیزنم

شما بخاطر خانوادت برو، حرف زد محکم جلوش وایسا چون محکم نبودی اونم اینطوره،  یکبار پوستش رو بکنی حساب میبره 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
شما بخاطر خانوادت برو، حرف زد محکم جلوش وایسا چون محکم نبودی اونم اینطوره،  یکبار پوستش رو بکنی ...

خانواده چندان خوبی هم ندارم😂