2726
عنوان

بیاین بگین من شبیه دنیز بایسالم یانه😃+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 21063 بازدید | 781 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالا که صادقم؟! مرسی گلم اتفاقا پوستم قبلا پر جوش بود اینجا ارایش دارم و تو عکس معلوم نیس.ولی با س ...

عزیزم من عکستو ندیدم..اگر میشه دوباره بذار😍

فقط میشه راجع ب پوستمم راهنماییم کنی؟

شما رفتی دکتر؟

اخه من هرچی دکتر میرم چیزای بیخود میدن بهم😐

جنس پوستت خشکه یا چرب؟

مارک چیزایی ک استفاده کردی رو هم بگو

من لک جوش دارم فقط..شنیدم سرم ویتامین سی خوبه برام

اگه کمکی خواستی درخدمتم.😉

عزیزم من پیش نیم خیلی زیاد جوش میزنه ..قبلا نمی زد ..چی خوبه هم جوشا بره هم لک هارو؟؟؟

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
2728

بازم بزار اسی منم ببینم😍

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
عزیزم من عکستو ندیدم..اگر میشه دوباره بذار😍 فقط میشه راجع ب پوستمم راهنماییم کنی؟ شما رفتی دکتر؟ ...

اومدی بگو بزارم عکس عزیزم😙من دکتر رفتم ولی راکوتان نوشت برا جوشام منم به خاطر عوارضش استفاده نکردم.یه پن شستشو هم دادکه خیلییی پوستمو خشک میکرد اونم استفاده نکردم.پوستم شدید چرب و مستعد جوشه.اول از همه اصلاح با بند نکردم الان بیشتر از یه ساله .سرخ کردنی و شیرینی جات خیلی کمتر میخورم.به جوشا نباید فکر کنی و حرص و جوش نخوری تا جایی که میتونی ریلکس باش.اگه مشکل از کبدته یا هورمونی که حتما باید دکتر بری و دارو مصرف کنی اگه نه اینکارا رو کن:اخر شب یا اول صبح عرق کاسنی و شاتره بخور .الوورا طبیعی از عطاری بگیر و ژل شو به صورت طبیعی بزن رو پوستت باعث میشه پوست پاکسازی بشه و شاید چندتا جوشم بزنی باهاش ولی بعد یه مدت خودشون میرن.روزی 2بار حداقل استفاده کن.صورتت و با ژل شستشو مخصوص نوع پوستت حداقل روزی 2بار بشور.من سینره دارم راضیم.برای جای جوش هم الوورا کارسازه هم سرم ویتامین سی پریم که باید شبا درحد 2.3قطره بزنی.چندتا نکته+ارایش سعی کن کمتر کنی منظورم کرم پودر و پنککه اگه ارایشم کردی کرم پودر بدون چربی بگیر.و با ارایش اصلا نخواب.براش و پد پنکک و کرم پودرت و هفته ای یه بار حتما بشور.رو بالشی ت هم تند تند عوض کن.درکنار اینا نزار پوستت خشک شه از مرطوب کننده حتما استفاده کن.من خودم سینره مخصوص پوست چرب میزنم.سوالی داشتی بپرس گلم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
عزیزم من پیش نیم خیلی زیاد جوش میزنه ..قبلا نمی زد ..چی خوبه هم جوشا بره هم لک هارو؟؟؟

الوورا خیلی رو پوست من جواب داد.برای جای جوش هم خوبه.البته یکم بیشتر طول میکشه.ولی سرم ویتامین سی جای جوش و لک و سریع تر میبره گلم.پست قبلیمم بخون شاید به دردت بخوره😘

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
هستی گلم؟

ارررره😀

2706