2410
2553

دخترم دوماهشه.از40روزگی تو گهواره میخوابه.حالا نمیدونم بزرگتر بشه چجوری باید بخابونمش😢

ازین گهواره ها باطناب و پتو توخونه درست کردیم.توگهواره معمولی نمیخوابید😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بزرگتر بشه سخت میشه ها

بلند میشه میشینه میافته کم کم جام‌نمیشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2456
براش تخت ننویی بخر

اونا فایده نداره بچه اش فقط به گهواره سنتی عادت کرده خیلی باد میخوره اونا تکون زیادی نمیخوره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714

من پسرم تا 9ماهگی تو گهواره خوابید...بعدش ک دیگه واسش تنگ شد خیلی اذیت شد خیلی راحت دیگه خودش دوست نداشت داخل گهواره بخوابه.

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

گلم دختر منم همون مدل گهواره داشت

بعد ۲ ماه که بشدت عادت داشت بهش 

گزاشتمش بغلم بخوابه از بس گریه کرد بیچارمون کرد اما مقاوت کردم ۲ روزه ترکش دادم 

تا بعلم میگرفتم فرتی میخوابید الان رو پام میخوابه 

گهواره کابوسه

منم ازهمین میترسم دیگه😢

ترکش بده

دو سه شب اذیتت میکنه دیگه

بزارش روپات

من پسرم تا 9ماهگی تو گهواره خوابید...بعدش ک دیگه واسش تنگ شد خیلی اذیت شد خیلی راحت دیگه خودش دوست ن ...

واااای بعدش چجوری میخابوندیش ینی؟؟کاش دختر منم اینجوری باشه

مصیبت میشه واست دختردایب من دخترش یسالشه خیلی ریزست اندازه بچه شش ماهه ولی بازم از کت و کول اقتاده چون هرجا میره باید پتو ببره لای پتو‌کنن بچه رو

2706