1363
1411

دخترم دوماهشه.از40روزگی تو گهواره میخوابه.حالا نمیدونم بزرگتر بشه چجوری باید بخابونمش😢

ازین گهواره ها باطناب و پتو توخونه درست کردیم.توگهواره معمولی نمیخوابید😢

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401

گلم دختر منم همون مدل گهواره داشت

بعد ۲ ماه که بشدت عادت داشت بهش 

گزاشتمش بغلم بخوابه از بس گریه کرد بیچارمون کرد اما مقاوت کردم ۲ روزه ترکش دادم 

تا بعلم میگرفتم فرتی میخوابید الان رو پام میخوابه 

گهواره کابوسه

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤
1376
من پسرم تا 9ماهگی تو گهواره خوابید...بعدش ک دیگه واسش تنگ شد خیلی اذیت شد خیلی راحت دیگه خودش دوست ن ...

واااای بعدش چجوری میخابوندیش ینی؟؟کاش دختر منم اینجوری باشه

مصیبت میشه واست دختردایب من دخترش یسالشه خیلی ریزست اندازه بچه شش ماهه ولی بازم از کت و کول اقتاده چون هرجا میره باید پتو ببره لای پتو‌کنن بچه رو

عاشق نشدی بدونی چیه عشق....
1387
هم روز هم شب فقط تو گهواره میخوابه.پستونکیه.شیرخشکی شده .بغلی هم هست .اصلا ی وضعی😢

دختر منم کپی دختر شماست شیر خشکی پستو نکی بغلی 

تازه ۱۰ ماهشه

آنی دلبرم🤩 جان جانانم🤱 یه دوره پر از سختی پشت سر گذاشتیم هنوز اثراش هست اما با مدار با روحیه با دعا خاله ها گل نی نی سایتی که در حقت کردن خیلی بهتر شدی دورت بگرده مامانت عزیز مادر ۶ ماهگیت امیدوارم شروع یه دوره بدون دغدغه و با ارامش باشه❤از همه کسای که دعا در حقمون کردن از خدا میخوایم حاجاتشون برآورده به خیر بشه❤
دختر منم کپی دختر شماست شیر خشکی پستو نکی بغلی  تازه ۱۰ ماهشه

خوب شده؟؟پستونکو ننداخته؟؟؟این گهواره ای هم هست.بچه اولمه.ناشی بودم.لوسش کردم😢

خوب شده؟؟پستونکو ننداخته؟؟؟این گهواره ای هم هست.بچه اولمه.ناشی بودم.لوسش کردم😢

گهواره ۲ روز مقاومت کنی ترک میده من زج میزد ها 

پستونک که اشکال نداره اتفاقا خوبه یه حاهای مثل آب رو آتیش 

الان دیگه میخاد راه بره هزار الله اکبر خوبه یه وقتای خودشو با وسیله هاش سرگرم میکنه یه دقتای آویزون منه 

من بشدت عصبی و داغون شده بودم الان صبرم بیشتر شده و سعی نیکنم باهاش بازی کنم تا استرس بگیر منو عصبی بشم 

واااای بعدش چجوری میخابوندیش ینی؟؟کاش دختر منم اینجوری باشه

خودش زود عادت کرد. اما وقتی هنوز عادت نکرده بود وقتی مثلا میرفتم خونه مامانم از همسایه ها گهواره قرضی میگرفتم واسه چند ساعت.. پتوش هم هر جا میرفتم باهم بود...تقصیر خودم بود بد عادتش دادم...

واسه بچه ی بعدی اصلا این کارا رو نمیکنم

1424