2733
2734
عنوان

کیا زن و شوهر سالمه سالمن اما بچه دار نمیشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم 

منم سابقه‌ نازایی‌ داشتم‌ الان‌ جلوگیری‌ دارم‌ خیلی هم میترسم‌ که باز دوباره گیرم‌ نیاد‌ .ولی شوهرم راضی نمیشه به دومی ، میگه تو این گرونی‌ مگه عقلم کمه‌😐

چی هست iui

دارو‌ و آمپول محرک‌ و آزاد سازی‌ رو میزنی‌ 

وسط‌ سیکلت‌ با شوهرت می ری کلینیک‌ ، شوهرت نمونه‌ میده شستشوش‌ میدن‌ و تزریق‌ میکنن‌ به‌ رحم زن‌ 

یه نیم تا یک ساعت مبخوابی‌ بعد میای خونه‌

2728
منم سابقه‌ نازایی‌ داشتم‌ الان‌ جلوگیری‌ دارم‌ خیلی هم میترسم‌ که باز دوباره گیرم‌ نیاد‌ .ولی شوهرم ...

یدونم بد نیس عزیزم 

ولی یهو بدون اجازه شوهرت باردار نشی ک خیلی بدههه 

منم خودم یدونه دارم همسرمم نفهمه قرص میخورم تو این‌گرونی واقعن دوتا سخته با این توقعات بچه هااا 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
ای یو ای که چیز‌ خاصی‌ نیست‌ من بعد شش ماه ای یو ای شدم

خب به نظرم یه کم صبر میکردین نتیجه میگرفتین آی یو آی برا کساییه که به طور طبیعی باردار نمیشن وبالطبع هزینه بر هم هست دیگه

من شیعم،حیدر آقامه  
2738
وقتی که همه ازمایشات سالم باشه یعنی باید برید سراغ قدرتهای ماورائی یعنی دعا کردن و از خدا خواستن و ا ...

منم شنیدم از روی مرده بپری چله ات میوفته و منم مامان بزرگم خاک کرده بودن روز اول اش رفتم از رو قبر گوشه اش پریدم ماه بعدش دارو ام خوردم باردار شدم 

منم شنیدم از روی مرده بپری چله ات میوفته و منم مامان بزرگم خاک کرده بودن روز اول اش رفتم از رو قبر گ ...

اینم یکی از داروهاست اما بنظرم گناهه . من هیچوقت اینکارو با مرده نمیکنم . دعا گرفتن بهتر از عذاب وجدانه 

2706