2726

سلام دوستان نظر هلاکویی رو براتون تو پست اول میزارم. 

چقدر باهاش موافقید. و به نظر شما چرا بعضی خانمها سنشون رو کمتر یا بیشتر میگن؟؟؟؟

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون بچن میخوام زیاد بگن بزرگن میخوان کم بگن 

عتماد بنفس ندارنننن عزیزممم

من ۷۸ هستم☺

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

من هیچ وقت این کار نکردم🙄

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

واقعا ادم نخواد بگه یه ده سال کم میکنه که معلوم باشه دروغ گفته  طرف بره پی کارش،! 😉

من موافق نیستم یا ادم میپیچونه یا میگه حالا مثلا طرف بگه چقدر شکسته تر نشون میدی خوبه؟ 

شهادتت مبارک سردار
واقعا ادم نخواد بگه یه ده سال کم میکنه که معلوم باشه دروغ گفته  طرف بره پی کارش،! 😉 من موافق ...

خب بهتره اصلا نگه تا اینکه دروغ بگه. 

همه میگن ما راستش رو میگیم. اما تجربه ثابت کرده خانمها سنشون رو راست نمیگن. من خودم قبلنا همیشه دو سه سال بیشتر میگفتم 

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2706