1818
1823

من خودم دخترهمسایمون پاش یکم میلنگید دعوامون شد بهش گفتم لنگه چلاق😕بعددوستم گف هرچی که میخای بهش بگو ولی دیگه هیچوقت این حرفو بهش نزن خیلی پشیمون شدم.کلاس سوم راهنمایی بودم.ازش معذرت نخاستم ولی ارزومیکنم هرجاهست خوشبخت باشه ازاونجارفتن بعدیک سال ودیگه ندیدمش

الهم صل علی محمد وال محمد

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825

من کلا هر چی میگم دو دیقه بعد از گفته پشیمون میشم

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام
1841

یه دفعه برای بابام اینترنت گرفتم حالار به ره میگه بیااینترنت بگیر دهنموسرویس کرده

اح 

اح

اح

اگه باحرفم مخالفی ریپلای نکن چون جواب کسی که به نظربقیه احترام نمیزاره رو بدجورمیدم.                       من رفتارموباشعورت ست می کنم بامن اونطوری برخوردکن که دوس داری باهات برخوردشه  عکس پروفایلم مال خودمه  
1826

اعتماد های بیجام،درد و دل کردن با فامیل و قبول کردن خواسته دخترعموم ک بخاطرش روزی هزاربار خودمو نفرین میکنم ک چرا بدون فکر کردن قبول کردم

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

سره مامان بابام داد زدم .الان یادشون نیوفتم دلم میخاد بمیرم 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
1718