2737
2734
عنوان

عصبی بودن همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 39 پست

بخدا یه وام ازدواج منو گرفته پرداخت نمیکنه خودم باید کار کنم قسط بدم

دختر ۹ ماهم مرده دنیا اومد سزارین شدم پول بیمارستان رو پرداخت نکرده هنوز همش باید حرص بخورم تازه وقت ازدواج کردیم بهم نگفت معتاده تریاک سیگارم میکشه

منم شوهرم پرخاشگره البته در کنار بقیه ایراداتی ک داره شوهر شما قهر طولانی مدتم میکنه؟ پیش قدم واسه ا ...

قهر نمیکنه ولی اون لحظه به همه کس و کارم فهش میده من خیلی ناراحت میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزار این حسو بگیره ک هروقت عصبانی میشه ب خواستش میرسه و تو سکوت میکنی

خب چکار کنم بارها تو خوشحالی بهش گفتم من از این رفتارت ناراحت میشم اما باز تکرار میکنه

2728
سلام عزیزم همسر منم همینطوری بود بیچاره مون کرده بود همیشه عصبانی همیشه خسته اینقدر پسرمو دعوا میکر ...

پسر شوهر منم به خاطر این اخلاق باباش تمرکز نداره واسه درس خوندن چهار ساله میره مدرسه اما هی مردود میشه امسال به جای اینکه بره کلاس پنجم باید بشینه کلاس سوم حتی الفبا رو هم نمیتونه یاد بگیره شوهرم نمیخواست امسال دیگه اینو بفرسته مدرسه رفتم یواشکی بچه رو ثبت نام کردم عوض دستش دردنکنه باید به خانوادم فهش بده اگه دستمو بکنم تو هم سل هم بدم دهنش گاز میگیره

شوهر من یه مدت مثل همسر شما بود یه بار دهنشو باز کرد صدتا فحش ب بابای من داد. منم صد و یکی فحش ب باباش دادم و ابروشو بردم یکیم زدم زیر گوشش انقد فحشش دادم ک خالی شدم . تا یه هفته قهر بودیم ولی می ارزید ک دیگه بفهمه من اون زن ساده ی آبرو دار نیستم. الان جرأت نداره بگه ب بابام بگه تو

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!
2738
شوهر من یه مدت مثل همسر شما بود یه بار دهنشو باز کرد صدتا فحش ب بابای من داد. منم صد و یکی فحش ب باب ...

اگه فهش بدم تو عصبانیت بیاد بزنه ناقصم کنه چی من تو شهر غریب ازدواج کردم از اونه که خیالش راحته وگرنه شاید جرأت نداشت اینکارا رو بکنه

اگه میشد که عالی بود

چرا اینقدر کوتاه میایید پس ؟ ببخشید که اینو میپرسم ولی ایشون خیلی بالاتر از شما بودن که باهاش ازدواج کردید ؟ منظورم از نظر مالی و فرهنگی و خانوادگی و...

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
بخدا یه وام ازدواج منو گرفته پرداخت نمیکنه خودم باید کار کنم قسط بدم دختر ۹ ماهم مرده دنیا اومد سزا ...

بخاطز معتاد بودنش عصبیه دگ. نزار عصبی بشه. شوهرمنم ارومه ولی اگه خیلی عصبیش کنم خیلی بدرفتار میکنه

2706