2726
عنوان

عصبی بودن همسر

554 بازدید | 39 پست

شوهر من وقتی عصبانی میشه سر کوچکترین مسئله هر چی جلو دستش باشه میزنه میشکنه و دهنش رو باز میکنه هر چی فهش باشه به من و مادرم و جد و آبادم میده من واقعا این اخلاقشو نمیتونم تحمل کنم بارها گفتم عیب نداره آدم میشه ولی هر بار که تو دعوا فهش های زشت میده دیگه از زندگی کردن باهاش بیزار میشم

منم شوهرم پرخاشگره البته در کنار بقیه ایراداتی ک داره شوهر شما قهر طولانی مدتم میکنه؟ پیش قدم واسه اشتی و معذرتخواهی نمیشه؟

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی نخ سوزن بردار دهنش رو بدوز که دیگه غز این غلط ها نکنه

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

دوساله ازدواج کردیم ایشون از ازدواج سابقش یه پسر ۱۱ ساله هم داره که با ما زندگی میکنه و من فعلا حق بچه دار شدن ندارم چون بچم ممکنه به قول ایشون بشه سرخر بشه دردسر 

نیست خودش بچه داره زیاد بچه دار شدن من تو الویت نیست واسش 

البته یه بارم حامله شدم که بچمو تو ۹ ماهگی به خاطر رسیدگی نکردن ایشون نسبت به من از دست رفت

امان از دست مرد های حراف که فورا هم دست روی نقطه ضعفت میزارن و میرن سراغ فحش به خانواده ات عزیزم وقتهای که اروم هستید درباره این مساله باهاش حرف بزن بگو منم مثل خودت یا هر کس دیگه ای روی خانوادم حساس هستم کاری نکن حریم بینمون بیشتر از این شکسته بشه و منم مجبور شم متقابلن مثل خودت توی دعوا رفتار کنم بگو چیزی که عوض داره گله نداره با هم یه سری چیزها رو واسه خودتون خط قرمز بزارید که از اون جلو تر نرید حتی اگه خیلی عصبانی شدید 

سلام عزیزم همسر منم همینطوری بود بیچاره مون کرده بود همیشه عصبانی همیشه خسته

اینقدر پسرمو دعوا میکرد پسرم هم خیلی عصبی شده بود همیشه بعد از دعوا هم عذاب وجدان داشت 

دیگه خودش هم از این اخلاقش خسته شده بود یه نوبت روانپزشک گرفتم براش دکتر بهش دارو داد خداروشکر عالیه

آستانه تحملش خیلی بالا رفته همیشه میگه کاشکی ۱۰ سال زودتر میرفتم دکتر

شوهرتون راضی کن حتما بره دکتر 

از اول زندگیم یکسره دارم عذاب میکشم انگار فقط منوگرفته واسه خدش و پسرش آشپزی کنم و لباس بشورم 

یه گرم طلا واسم نمیخره یه پولی نمیده پس انذاز کنم که بماند سرکار میرم حقوقمم میگیره تازه هیچی هم تو این زندگی به نام من نیست

پس این چه زندگی هست دلم به چی خوش باشه

2706