2726
باید زمان براش اعلام کنی یک دفعه نباید از بازی جداش کنی مثلا صداش کنی و بگی ۲۰ دقیقه دیگه میریم ...

امضات   

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
قبل رفتن بهش توضیح دادم 🙁 ولی انگار آب توی هاونگ کوبیدن بود

من چند باری که رفتم با ماشین بردمش یا یکی دوبارم با دوچرخه.اکثرا هم برای اخر تفریح یه خوراکی گذاشتم چون بلخره بازی میکنه گشنه یا تشنه میشه.بهش میگم بریم ت. ماشین ممه بخور چون بچه ها رو در حال خوردن خوراکی میبینه میاد بعدم تو ماشین میگم بریم که بابایی داره میاد خونه قدم به قدم میبرمش خونه.ولی پیش اومده رفتیم تا مارکت سر کوچه با هلاکت اوردمش خونه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پارک هر وقت بردمش دو سه ساعت بودیمو سیر بازی شده خودش اومده گفته بغل بعدم برگشتیم یه ساعت کمه خب ...

اره درسته ماهم شبا زیاد میبرمش و مثل شما میزاریم خسته شه، امروز صبح گفتم خیلی وقته هوا نخورده و هوا خوبه ببرمش آفتاب بگیره نمیدونستم این جوری میکنه

دقیقا نزدیک ۲۰ دقیقه بود ک بهش گفتم و منتظر شدم خودش بیاد، حتی ازش دور هم شدم اما گوش نداد به قول شم ...

بله هنوز برای درک مفهوم زمان کوچیکِ

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
اره درسته ماهم شبا زیاد میبرمش و مثل شما میزاریم خسته شه، امروز صبح گفتم خیلی ثبت‌ها قالب نخورده و ه ...

دفه بعدی قبلش کاراتو بکن حتی ناهارم میتونی ببری تو‌پارک بخورین

بچه ان دیگه

من بخودم باشه صبح تا شب میبرمش تو‌پارک کیف کنه سیر پارک‌بشه شوهرم غر‌میزنه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ولی میدونین تو پارک وموقع بازی چیشون قشنگه؟؟این لپای سرخشون و خنده های از ته دلشون ینی خوشی به ادم میده بیا و ببین

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اخ گفتی دقیقاااا منم هم ترسوندمش ، گفتم نگاه ماشین پلیس اومده دعوات کنه، گوش نداد، یه بچه بزرگ‌تر هم ...

نه نزار بترسونن منم روشم اشتباه بود دور از جونتون هر سگی رد میشد میگفتم این بچه رو دعوا کن تا بیاد یک بار تو شمال یک خری یک دادی سر بچم زد که تا صبح هق هق میکرد طوری که رفتم جلو گفتم تمام داغ دنیا رو سر بچه من خالی میکنی بعد از اون اجازه ندادم.چون اعتماد به نفسشون میاد پایین.از پلیس هم نترسون خدایی نکرده گم بشن یا مشکلی پیش بیاد نمیرن سمت پلیس دیگه

ولی میدونین تو پارک وموقع بازی چیشون قشنگه؟؟این لپای سرخشون و خنده های از ته دلشون ینی خوشی به ادم م ...

اخ گفتی دقیقاااا 👼👼👼👼 مخصوصا پسر من بچه های دیگه رو‌میبینه هم سن خودشن یا کوچیکتره بغلشون میکنه بوسشون میکنه دستشونو میگیره باهم راه میرم آدم کیف میکنه

اخ گفتی دقیقاااا 👼👼👼👼 مخصوصا پسر من بچه های دیگه رو‌میبینه هم سن خودشن یا کوچیکتره بغلشون میکنه ...

دقیقا پسر منم هی میره میگه نااااز نااااز من هی وسوسه میشم یه خواهری داداشی چیزی براش بیارم باز میام خونه توبه میکنم😂😂😂هی تودلم میگم کاش دوقلو‌ بود تنها نبود خخخخ

دقیقا پسر منم هی میره میگه نااااز نااااز من هی وسوسه میشم یه خواهری داداشی چیزی براش بیارم باز میام ...

منم هر دفعه دلم قنج میره 😇 ولی میگم تا من باردار شم و دنیا بیاد پسرم دیگه حواسش به بچه کوچولو نیست 😅

منم هر دفعه دلم قنج میره 😇 ولی میگم تا من باردار شم و دنیا بیاد پسرم دیگه حواسش به بچه کوچولو نیست ...

خخخخخ اینم هست😂😂😂😂

با یه چیزی سرشو گرم كن بعد برش گردون. مستقیم نفهمه كه داری میری خونه.یا بگو فلانی میخواد بیاد خونمون ...

نه اینجوری درست نیست بچه عادت میکنه ب شنیدن دروغ و وعده های الکی 

لطفا برای مادر شدنم یک صلوات بفرستید  
نه اینجوری درست نیست بچه عادت میکنه ب شنیدن دروغ و وعده های الکی 

ن الكی نگه اون كه بدتره. 

مثلا زنگ بزنه یكی بیاد خونشون یكی دوبار میتونه این كارو بكنه لااقل

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم