2703
2553

والا من شوهرم تنها نمیزاره برم بیرون باهم که میریم اگه لج کنه شوهرم فقط چپ نگاش کنه سریع میاد هیچی هم نمیگه.اخه عصبی میشه ترسناک میشه🤣به نظرم باید حساب ببره ازیکی.اما من هرچی بهش بگم ادای باباشو برام درمیاره اخم میکنه بعدم کارخودشو می کنه

من میگم بدو بریم سشوار بدم موهاتو سشوار کن با سرمیاد😐😐😐😐

چرا انقد عاشق سشوارن؟؟طاها سه تارو تا الان سوزونده😐

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید زمان براش اعلام کنی

یک دفعه نباید از بازی جداش کنی

مثلا صداش کنی و بگی ۲۰ دقیقه دیگه میریم خونه

بعد دوباره سر ۱۰ دقیقه بهش زمان رو بگی

و بعد هم که زمان رفتن

معمولا تو این سن هنوز معنی این کار رو نمیفهمن

ولی چندبار که این تکنیک رو به کار بگیری براشون عادت میشه

فقط بعد از تموم شدن زمان دیگه بهش زمان نده

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
من میگم بدو بریم سشوار بدم موهاتو سشوار کن با سرمیاد😐😐😐😐

اینم حموم خیلی دوست داشت گفتم میاد اما نیومد

وقتای دیگه میریم بیرون اجازه میدیم تا می‌خواد بازی کنه ، تا جایی ک بچه ها هم می‌رن خونشون و اینم دیگه میاد 

2720

با یه چیزی سرشو گرم كن بعد برش گردون. مستقیم نفهمه كه داری میری خونه.یا بگو فلانی میخواد بیاد خونمون.زنگ بزن كسی بیاد دوستی فامیلی. هر دفعه یه جور ساكتش كن

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

پسر منم همینجور بود میبردمش پارک نمیومد..تا چهارسالگیش همینجور بود..من ک راهی پیدا نکردم هردفع با گریه میووردمش خونه

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

همه همین مشکل رو دارن.من اوایل به زور بستنی و اب بازی و ..............نمیان پدر در میارن الان چون میدونم دویدن و مسابقه رو دوست داره میگم بیا مسابقه بدیم بدویم تا خونه اونم از خدا خواسته ولی خوب باید حواسم به ماشین هم باشه دیگه .کلا تا بزرگ بشن پدر ما رو درمیارن

گاهی هم میگفتم الان این اقاه دعوات میکنه ها بریم مردم همیشه در صحنه نامرد هم یا داد میزدن یا اخم میکردن که بچم گریه میکرد بعد ناراحت میشدم که اجازه دادم کسی بچمو ناراحت کنه

الان بیشتر سعی میکنم حواسشو پرت کنم مثلا بریم اون ور خیابون وایییییییییی ببین اونجا چیه .

طبیعیه.پسر منم گاهی به زور میارم که به گریه و اینا میرسه.ناراحت میشم از این حالت ولی چند دقیقه بعد فراموش میکنه.

ولی بهتره زمانی با انرژی بیشتری بری بذار خسته بشه بیارش البته فعلا یکم بزرگتر شد ولی تایم و مدت تفریح بهش یاد بده قبل رفتن بگو از فلان ساعت تا فلان ساعت وقت استراحت و تفریحه اگه یکبار اذیت که با روی خوش تایمش زیاد کن اما اذیت کرد تنبیهه کن برای دور بعد.یا بگو بیشتر بخوای بمونی دور بعد فلان روز کلا کنسل.

ولی فعلا یکم شرایط سخت تره

2714
چرا انقد عاشق سشوارن؟؟طاها سه تارو تا الان سوزونده😐

و همینطور جاروبرقی😐😐😐اتو موی منم سوزوند 😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

قبل اینکه بیرون برید بهش توضیح بدین که فقط مثلا یک ساعت میتونیم بیرون بمونیم و وقتی یکساعت تموم شد باید برگردیم اگه قول بدی بدون گریه برگردی زمانشو بیشتر میکنم دفعه بعد اگه گریه کنیو نیای تا یک هفته بیرون نمیریم 

باید زمان براش اعلام کنی یک دفعه نباید از بازی جداش کنی مثلا صداش کنی و بگی ۲۰ دقیقه دیگه میریم ...

دقیقا نزدیک ۲۰ دقیقه بود ک بهش گفتم و منتظر شدم خودش بیاد، حتی ازش دور هم شدم اما گوش نداد به قول شما کوچیکه هنوز

من پارک هر وقت بردمش دو سه ساعت بودیمو سیر بازی شده خودش اومده گفته بغل بعدم برگشتیم یه ساعت کمه خب بچگیای خودمون یادتون رفته خخخخخ یه ساعت فقط طول میکشید گرم بشیم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بزار کلی بازی کنه 

خسته شه

من دخترم اینطوری میکرد

زیاد بردمش پارک 

برای خودمم چایی وتنقلات وکتاب میبرم بازیر انداز

الان اگه یه نیم ساعتم ببریمش

زمان برگشت دیگه مشکلی نداریم

چون میدونه دوباره میبرمش

همه همین مشکل رو دارن.من اوایل به زور بستنی و اب بازی و ..............نمیان پدر در میارن الان چون می ...

اخ گفتی دقیقاااا منم هم ترسوندمش ، گفتم نگاه ماشین پلیس اومده دعوات کنه، گوش نداد، یه بچه بزرگ‌تر هم دعواش کرد پسرمو ک بیاد جای من و البته ناراحت شدم 😞

2706