2726

صبح بردمش بیرون یه هوایی بهش بخوره، یه ساعت بیرون بودیم و با بچه ها داشت بازی میکرد دیگه خسته شده بودم و هرچی ازش دور شدم ک دارم من میرم نیومد ، حتی بچه ها بهش گفتن برو جای مامانت باز هم گوش نداد ، بهش گفتم بریم بستنی بخریم و بعد بریم خونه یا بیا بریم حموم آب بازی نیومد، و مجبور شدم ب زور بغلش کنم و بیارمش ☹️ اینجور مواقع باید چکار کرد؟

باید قبل از رفتن بهش یاد بدی 

بعدشم خب کوچولوئه همه کوچولوها همینن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین کاری که کردی

چندین بارکه این کارو کنی به گریش توجه نکنی میفهمه مامان یه چیزی میگه دیگه نظرش عوص نمیشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من میگم بدو بریم سشوار بدم موهاتو سشوار کن با سرمیاد😐😐😐😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

باید ده دقیقه قبل رفتن بگو میخوایم بریم ۵دقیقه بعدم بگو کم کم وقت رفتنه اروم اروم بهش بفهمون بازی ی حدی داره تشویقش کن میریم خونه بالشت بازی بپر بپر بدو بدو 

با گریه نیارش ک عادتش میشه 

بشین تو چشاش نگاه کن بگو میدونم دوست داری بمونی ولی وقت رفتنه قول میدم بازم بیایم بازی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
قبل رفتن بهش توضیح دادم 🙁 ولی انگار آب توی هاونگ کوبیدن بود

سخت نگیر کوچولوعه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

دقیقا منم پریروز بردمش خانه بازی به زووووور با کلی وعده اوردمش خونه. باید قلقش دستت بیاد البته بهش حق میدم انقدر تو خونه حوصلش سر میره بیرون که میبرمش کلی ذوق میکنه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
2706