1464
1482

صبح بردمش بیرون یه هوایی بهش بخوره، یه ساعت بیرون بودیم و با بچه ها داشت بازی میکرد دیگه خسته شده بودم و هرچی ازش دور شدم ک دارم من میرم نیومد ، حتی بچه ها بهش گفتن برو جای مامانت باز هم گوش نداد ، بهش گفتم بریم بستنی بخریم و بعد بریم خونه یا بیا بریم حموم آب بازی نیومد، و مجبور شدم ب زور بغلش کنم و بیارمش ☹️ اینجور مواقع باید چکار کرد؟

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475

همین کاری که کردی

چندین بارکه این کارو کنی به گریش توجه نکنی میفهمه مامان یه چیزی میگه دیگه نظرش عوص نمیشه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من میگم بدو بریم سشوار بدم موهاتو سشوار کن با سرمیاد😐😐😐😐

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1432

باید ده دقیقه قبل رفتن بگو میخوایم بریم ۵دقیقه بعدم بگو کم کم وقت رفتنه اروم اروم بهش بفهمون بازی ی حدی داره تشویقش کن میریم خونه بالشت بازی بپر بپر بدو بدو 

با گریه نیارش ک عادتش میشه 

بشین تو چشاش نگاه کن بگو میدونم دوست داری بمونی ولی وقت رفتنه قول میدم بازم بیایم بازی

دختر منم دو سالشه یحوری با هیجان میگم 

واااااییییییی ((((بادیدات)))،،(پیرمرد مهربونش) داره گریه میکنه تنها مونده 

عروسکت گشنه مونده خودش دیگه قانع میشه 

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
قبل رفتن بهش توضیح دادم 🙁 ولی انگار آب توی هاونگ کوبیدن بود

سخت نگیر کوچولوعه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

دقیقا منم پریروز بردمش خانه بازی به زووووور با کلی وعده اوردمش خونه. باید قلقش دستت بیاد البته بهش حق میدم انقدر تو خونه حوصلش سر میره بیرون که میبرمش کلی ذوق میکنه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
1476

والا من شوهرم تنها نمیزاره برم بیرون باهم که میریم اگه لج کنه شوهرم فقط چپ نگاش کنه سریع میاد هیچی هم نمیگه.اخه عصبی میشه ترسناک میشه🤣به نظرم باید حساب ببره ازیکی.اما من هرچی بهش بگم ادای باباشو برام درمیاره اخم میکنه بعدم کارخودشو می کنه

باید زمان براش اعلام کنی

یک دفعه نباید از بازی جداش کنی

مثلا صداش کنی و بگی ۲۰ دقیقه دیگه میریم خونه

بعد دوباره سر ۱۰ دقیقه بهش زمان رو بگی

و بعد هم که زمان رفتن

معمولا تو این سن هنوز معنی این کار رو نمیفهمن

ولی چندبار که این تکنیک رو به کار بگیری براشون عادت میشه

فقط بعد از تموم شدن زمان دیگه بهش زمان نده

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
من میگم بدو بریم سشوار بدم موهاتو سشوار کن با سرمیاد😐😐😐😐

اینم حموم خیلی دوست داشت گفتم میاد اما نیومد

وقتای دیگه میریم بیرون اجازه میدیم تا می‌خواد بازی کنه ، تا جایی ک بچه ها هم می‌رن خونشون و اینم دیگه میاد 

با یه چیزی سرشو گرم كن بعد برش گردون. مستقیم نفهمه كه داری میری خونه.یا بگو فلانی میخواد بیاد خونمون.زنگ بزن كسی بیاد دوستی فامیلی. هر دفعه یه جور ساكتش كن

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
1508