1464
1411

پسر منم همینجور بود میبردمش پارک نمیومد..تا چهارسالگیش همینجور بود..من ک راهی پیدا نکردم هردفع با گریه میووردمش خونه

مامان یه گل پسرم 👦پسر تابستانی  تو عطر کدام خوشبوترين گل جهانی؟که هر کجا می نويسمت شکوفه ميدهی  

همه همین مشکل رو دارن.من اوایل به زور بستنی و اب بازی و ..............نمیان پدر در میارن الان چون میدونم دویدن و مسابقه رو دوست داره میگم بیا مسابقه بدیم بدویم تا خونه اونم از خدا خواسته ولی خوب باید حواسم به ماشین هم باشه دیگه .کلا تا بزرگ بشن پدر ما رو درمیارن

گاهی هم میگفتم الان این اقاه دعوات میکنه ها بریم مردم همیشه در صحنه نامرد هم یا داد میزدن یا اخم میکردن که بچم گریه میکرد بعد ناراحت میشدم که اجازه دادم کسی بچمو ناراحت کنه

الان بیشتر سعی میکنم حواسشو پرت کنم مثلا بریم اون ور خیابون وایییییییییی ببین اونجا چیه .

طبیعیه.پسر منم گاهی به زور میارم که به گریه و اینا میرسه.ناراحت میشم از این حالت ولی چند دقیقه بعد فراموش میکنه.

ولی بهتره زمانی با انرژی بیشتری بری بذار خسته بشه بیارش البته فعلا یکم بزرگتر شد ولی تایم و مدت تفریح بهش یاد بده قبل رفتن بگو از فلان ساعت تا فلان ساعت وقت استراحت و تفریحه اگه یکبار اذیت که با روی خوش تایمش زیاد کن اما اذیت کرد تنبیهه کن برای دور بعد.یا بگو بیشتر بخوای بمونی دور بعد فلان روز کلا کنسل.

ولی فعلا یکم شرایط سخت تره

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

قبل اینکه بیرون برید بهش توضیح بدین که فقط مثلا یک ساعت میتونیم بیرون بمونیم و وقتی یکساعت تموم شد باید برگردیم اگه قول بدی بدون گریه برگردی زمانشو بیشتر میکنم دفعه بعد اگه گریه کنیو نیای تا یک هفته بیرون نمیریم 

1473
باید زمان براش اعلام کنی یک دفعه نباید از بازی جداش کنی مثلا صداش کنی و بگی ۲۰ دقیقه دیگه میریم ...

دقیقا نزدیک ۲۰ دقیقه بود ک بهش گفتم و منتظر شدم خودش بیاد، حتی ازش دور هم شدم اما گوش نداد به قول شما کوچیکه هنوز

من پارک هر وقت بردمش دو سه ساعت بودیمو سیر بازی شده خودش اومده گفته بغل بعدم برگشتیم یه ساعت کمه خب بچگیای خودمون یادتون رفته خخخخخ یه ساعت فقط طول میکشید گرم بشیم😂😂😂

عاشق نشدی بدونی چیه عشق....

بزار کلی بازی کنه 

خسته شه

من دخترم اینطوری میکرد

زیاد بردمش پارک 

برای خودمم چایی وتنقلات وکتاب میبرم بازیر انداز

الان اگه یه نیم ساعتم ببریمش

زمان برگشت دیگه مشکلی نداریم

چون میدونه دوباره میبرمش

همه همین مشکل رو دارن.من اوایل به زور بستنی و اب بازی و ..............نمیان پدر در میارن الان چون می ...

اخ گفتی دقیقاااا منم هم ترسوندمش ، گفتم نگاه ماشین پلیس اومده دعوات کنه، گوش نداد، یه بچه بزرگ‌تر هم دعواش کرد پسرمو ک بیاد جای من و البته ناراحت شدم 😞

1334
باید زمان براش اعلام کنی یک دفعه نباید از بازی جداش کنی مثلا صداش کنی و بگی ۲۰ دقیقه دیگه میریم ...

امضات   

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
قبل رفتن بهش توضیح دادم 🙁 ولی انگار آب توی هاونگ کوبیدن بود

من چند باری که رفتم با ماشین بردمش یا یکی دوبارم با دوچرخه.اکثرا هم برای اخر تفریح یه خوراکی گذاشتم چون بلخره بازی میکنه گشنه یا تشنه میشه.بهش میگم بریم ت. ماشین ممه بخور چون بچه ها رو در حال خوردن خوراکی میبینه میاد بعدم تو ماشین میگم بریم که بابایی داره میاد خونه قدم به قدم میبرمش خونه.ولی پیش اومده رفتیم تا مارکت سر کوچه با هلاکت اوردمش خونه😂

من پارک هر وقت بردمش دو سه ساعت بودیمو سیر بازی شده خودش اومده گفته بغل بعدم برگشتیم یه ساعت کمه خب ...

اره درسته ماهم شبا زیاد میبرمش و مثل شما میزاریم خسته شه، امروز صبح گفتم خیلی وقته هوا نخورده و هوا خوبه ببرمش آفتاب بگیره نمیدونستم این جوری میکنه

دقیقا نزدیک ۲۰ دقیقه بود ک بهش گفتم و منتظر شدم خودش بیاد، حتی ازش دور هم شدم اما گوش نداد به قول شم ...

بله هنوز برای درک مفهوم زمان کوچیکِ

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
اره درسته ماهم شبا زیاد میبرمش و مثل شما میزاریم خسته شه، امروز صبح گفتم خیلی ثبت‌ها قالب نخورده و ه ...

دفه بعدی قبلش کاراتو بکن حتی ناهارم میتونی ببری تو‌پارک بخورین

بچه ان دیگه

من بخودم باشه صبح تا شب میبرمش تو‌پارک کیف کنه سیر پارک‌بشه شوهرم غر‌میزنه

1476
اخ گفتی دقیقاااا منم هم ترسوندمش ، گفتم نگاه ماشین پلیس اومده دعوات کنه، گوش نداد، یه بچه بزرگ‌تر هم ...

نه نزار بترسونن منم روشم اشتباه بود دور از جونتون هر سگی رد میشد میگفتم این بچه رو دعوا کن تا بیاد یک بار تو شمال یک خری یک دادی سر بچم زد که تا صبح هق هق میکرد طوری که رفتم جلو گفتم تمام داغ دنیا رو سر بچه من خالی میکنی بعد از اون اجازه ندادم.چون اعتماد به نفسشون میاد پایین.از پلیس هم نترسون خدایی نکرده گم بشن یا مشکلی پیش بیاد نمیرن سمت پلیس دیگه

ولی میدونین تو پارک وموقع بازی چیشون قشنگه؟؟این لپای سرخشون و خنده های از ته دلشون ینی خوشی به ادم م ...

اخ گفتی دقیقاااا 👼👼👼👼 مخصوصا پسر من بچه های دیگه رو‌میبینه هم سن خودشن یا کوچیکتره بغلشون میکنه بوسشون میکنه دستشونو میگیره باهم راه میرم آدم کیف میکنه

اخ گفتی دقیقاااا 👼👼👼👼 مخصوصا پسر من بچه های دیگه رو‌میبینه هم سن خودشن یا کوچیکتره بغلشون میکنه ...

دقیقا پسر منم هی میره میگه نااااز نااااز من هی وسوسه میشم یه خواهری داداشی چیزی براش بیارم باز میام خونه توبه میکنم😂😂😂هی تودلم میگم کاش دوقلو‌ بود تنها نبود خخخخ

دقیقا پسر منم هی میره میگه نااااز نااااز من هی وسوسه میشم یه خواهری داداشی چیزی براش بیارم باز میام ...

منم هر دفعه دلم قنج میره 😇 ولی میگم تا من باردار شم و دنیا بیاد پسرم دیگه حواسش به بچه کوچولو نیست 😅

1450