2410
2553
فداتشم دعام کن همه چی‌خوب باشه

الهی آمین از صمیم قلبم دعا میکنم همه چی عالی باشه برات گلم🙏🙏🙏🙏

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
ای جان دلم....خداحفظشون کنه..گمیگم‌به‌من گفت یکیش بزرگه یکیش کوچیک چرا

دوقلو ها اینجورین همه ...یکیشون هم شیطون تره😍هم وزنش بیشتره😍هم قدش بلندتر😍هم زورگو تره😍

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوقلو ها اینجورین همه ...یکیشون هم شیطون تره😍هم وزنش بیشتره😍هم قدش بلندتر😍هم زورگو تره😍

یعنیکمن ک گفته دوتا کیسه هست و‌مشگلی نیست پس‌جای نگرانی نیست نه...یعنی‌از زده تشکیل نمیشد میگفت درسته؟

یعنی من ک گفته دوتا کیسه هست و‌مشگلی نیست پس‌جای نگرانی نیست نه...یعنی‌اگه زرده تشکیل نمیشد میگفت درسته؟

2720
یعنی من ک گفته دوتا کیسه هست و‌مشگلی نیست پس‌جای نگرانی نیست نه...یعنی‌اگه زرده تشکیل نمیشد میگفت در ...

بله اگ جسم زرد تشکیل نمیشد حتما میگفت...مشکلی نیس 

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘