2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اووووخیییی😍😍

مبارکه عزیزم

دلم رفت که برا دوقلوهات😘❤️😘❤️

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

فعلا پیش هیچکی نگو بزار قلبشون ب امید خدا تشکیل بشه از سه ماه ب بعد بگو گفتن دوقلوعه خودتو جلو دهن اینو اون ننداز

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
اره به کسی‌نگفتم جزخانوادم

افرین تاکیید کن ب کسی نگن خودتم خیلی مواظب باش دیگ زحمتت دوبرابره ...من دیگ اخرای راهم ک ب فندوقام برسم

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
افرین تاکیید کن ب کسی نگن خودتم خیلی مواظب باش دیگ زحمتت دوبرابره ...من دیگ اخرای راهم ک ب فندوقام ب ...

ای جان دلم....خداحفظشون کنه..گمیگم‌به‌من گفت یکیش بزرگه یکیش کوچیک چرا

2706