2726
عنوان

زنگ زدم برام سرکتاب باز کردن

425 بازدید | 23 پست

گفت ترست از گربه واسه اینکه همزادت گربست 

و مشکل حاملگیت اینکه چله یک زن حامله یا یک حیوون حامله افتاده روت . حالا بهم بگین چیکار کنم 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

عزیزم شاید شما اعتقاد داری... 

چله هم باید اعتقاد داشته باشی تا جواب بگیری ازش... 

من چله بری کردم و اصلا بهش اعتقاد نداشتم و به اصرار مادرشوهرم رفتم و نتیجه ای نگرفتم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چله بری کن منم مامانم رفت پیش یه بنده خداگفته بودچله افتاده بهش چله بریم کردیه دوهفته حامله شدم 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

استارتر جان

چقدر خدای حقیر و بی دست و پایی داری

قد یه دعانویس دو زاری هم عرضه نداره کارتو راه بندازه؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

اسی منم به شدت از گربه میترسم یعنی جوری که دست و پام میلرزه...3 بار هم سقط داشتم...

ولی اعتقاد قلبی من اینه که قدرت خدا بالاتر از هر قدرت دیگه ایه...منم شنیدم و دیدم که بعضی از از این  دعا نویسا کارایی کردن نمیدونم راسته دروغه کار خدا بوده یا واقعا دعا نویسی حقیقت داره

اما من به شخصه نمیتونم باور کنم که قدرتی اندازه خدا وجود داشته باشه که باهاش برابری میکنه

2706