2737
2734

هر ماه از  هفت روز قبل از پریودی همین بساط رو دارم خییییلی دردناکه خیلی اذیت میشم هم روحی همش میخوام گیر بدم گریه کنم هم جسمی کمردرد زیرشکمم درد میکنه استخوانم تیر میکشه 😭😭😭  خسته شدم بخدا 

یعنی هیچ راهی نداره مث ادم پریود شم کم اوردم بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل من این دیسمنوره هستش که با مراقبت حل شدنیه

شما باید سردی قبل از پریود رو قطع کنین مث لبنیات گوشت مرغ ترشی خیار و... و گرمی زیاد مصرف کنین مث خرما زنجبیل دارچین عسلو...

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
2728

نه عزیز زن بودن درد بی درمونه😭منم هربار از سر درد و دل درد و حالت تهوع میمرم و زنده میشم از پزشک زنانم پرسیدم گفته مشکل خاصی نداری و درد رو هم نمیشه کاریش کرد مدت ها بود که مفنامیک هیچ اثری روم نداشت و فقط واسه دلخوشی میخوردم تا این که مامانم مجبورم کرد شیاف دیکلوفناک بزنم خیلی از شیاف میترسیدم ولی بالاخره زدم و خیلیمممم راضی بودم شمام امتحان کن

حتما مرسی عزیزم

ایشالا که مشکلت حل بشه با برنج هم زیره مصرف کن

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
2738

منم  از دو سه روز قبلش علایمم‌شروع میشه روز اول هم خیلی درد دارم و بی حال میشم.  افسردگی که نگوووو  خیلی دل مرده میشم همش‌میخوام گریه کنم  بعد روز دوم یا سوم یهو فعال میشم  میخوام یه عاااااالمه کار خونه کنم  بعد باز از فرداش  دو  سه روز افسرده اصلا شخصیتم کلا بهم میریزه  صورتمم تازگیا پر جوش میشه از  دو سه روز قبلش جون میزنم تا رو اخر پری جوشا خوب میشه😐😐😐

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
گل من این دیسمنوره هستش که با مراقبت حل شدنیه شما باید سردی قبل از پریود رو قطع کنین مث لبنیات گوشت ...

دقیقا من این سری خیلی ترشیجات خوردم و  حال روحیم و جسیم توی این سیکل خوب نبود

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
دقیقا منم

۲   ۳  روز بعد پریودی هم خیلیی شدید احساس نیاز به محبت دارم😕  خیلی رمانتیک میشم  دوست دارم همش باهمسرم اوقات عاشقانه داشته باشم😑😑😑😑   

کاش همسرا  در مورد این سیکل  که هر ماه اتفاق میوفته و کل طبیعت بدنمون رو تغییر میده یکم توی نت مطالعه میکردن .  توی اون مدت میدونستن باید جطوری رفتار کنن بالاخره دست خودمون که نیست هورمونا اینطوری میکنن 

2706