2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این با چه برنامه ای ادیت شده؟کی میدونه

اینا ک راحتن

با همین نرم افزار های ادیت و افکت

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
منم کار فتوشاپ انجام میدم تبدیل عکس معمولی به اتلیه خواستی نمونه بدم ببین

🌹سلام دوست عزیز🌹

📸 حتما توی پیج های عکاسان معروف و حرفه ای دیدین که عکسهاشون رنگ و لعاب خاصی داره

🖼دوست دارید که شما هم عکسایی که توی پیج هاتون میزارید و یا برای مشتری هاتون ادیت میکنید جلوه های خاص و زیبا داشته باشه ؟؟؟؟؟؟

✅یه سری پریستِ جدید آماده کردم که فقط با یک کلیک میتونید اونها رو روی عکسهاتون اعمال کنید و تُن رنگی و رنگ و لعاب خاصی به عکسهاتون بدید

✳این پریست ها توی کمرا را (camera raw ) و لایت روم به راحتی قابل اجراست وَ برای عکسهای کودک و نوجوان هم خیلی کاربرد داره.

مثلاً :👇🏻👇🏻👇🏻

پریست  عکسهای بلاگری

پریست عکسهای طبیعت و فضای باز ، پائیزی و ...

پریست فرمالیته ، اسپرت  و .... و ...

🔴پکیج اول:
عروس داماد و فرمالیته + فشن و اسپرت شامل ۶۹ عدد پریست به مبلغ ۶۰۰ هزار تومن
🔵پکیج دوم :
پائیزی و انواع فضای باز شامل ۷۰ عدد پریست به مبلغ ۶۳۰ هزار تومن
🔴پکیج سوم :
سفر و طبیعت + فضای باز غروب +لایف استایل شامل ۶۴ عدد پریست به مبلغ ۵۸۰ هزار تومن
🔵پکیج چهارم:
اسپرت و فشن خیابانی+بلاگری و اینستاگرام+فضای شهری و خیابانی شامل ۹۹ عدد پریست به مبلغ ۶۹۰ هزار تومن

🎁🎁قیمتها رو بخاطر بازارِ کارِ عکاسی در ماه محرم وصفر پایین آوردم ، بهترین فرصت هست برای تهیه ی پریست ها .

✅عزیزان این مجموعه ها، به غیر از موارد ذکر شده برای تمامی تم ها و طیف های عکس ها (بوهو،روستیک،کودک، سینمایی،کریسمس،تم های شاد و غیره و...)  قابل اجرا و قابل تغییر میباشد.

✴در صورت تهیه ی دو پکیج و یا بیشتر ، ۱۰ درصد تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت.